Sport4fans.pl Inne AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce [fotorelacja]

AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce [fotorelacja]

Inne | 12 paździenika 2014 21:49 | Paulina Siewierska

Świetne spotkanie obejrzeli kibice na inaugurację Plus Ligi w Warszawie. W Arenie Ursynów AZS Politechnika Warszawska podjęła kielecki Effector. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla gospodarzy. Dobrze sezon zaczął Mateusz Sacharewicz, zostają MVP meczu.

Mecz okazał się prawdziwą wymianą ciosów. Walka toczyła się set za set, a zwycięzcę wyłonił dopiero tie-break. W nim gra toczyła się na przewagi. Politechnika wygrała w nim 19:17. To rzadko spotykana sytuacja.

AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 3-2  (13:25, 25:20, 19:25, 25:21, 19:17)

AZS Politechnika Warszawska: Piotr Lipiński, Michał Filip, Artur Szalpuk, Artur Śliwka, Mateusz Sacharewicz, Bartłomiej Lemański, Maciej Olenderek (l) oraz Krzysztof Bieńkowski, Jakub Radomski, Waldemar Świrydowicz, Bartłomiej Mordyl, Patryk Strzeżek.

Effector Kielce: Grzegorz Pająk, Sławomir Jungiewicz, Adrian Staszewski, Rozalin Penchev, Mateusz Bieniek, Jędrzej Maćkowiak, Bartosz Kaczmarek (l) oraz Adrian Buchowski, Marcin Janusz.