Sport4fans.pl Inne Vive – Aalborg LIVE! Po szóstą wygraną z rzędu

Vive – Aalborg LIVE! Po szóstą wygraną z rzędu

Inne | 23 listopada 2014 12:43 | Damian Wiśniewski

Wygrana w szóstym meczu z rzędu w Lidze Mistrzów byłaby czymś znakomitym. Dziś piłkarze ręczni mistrzów Polski staną przed taką okazją. Vive Tauron Kielce podejmie na własnym parkiecie duński Aalborg, z którym mierzył się w zeszłym tygodniu. Wtedy podopieczni Tałanta Dujszebajewa zwyciężyli 27:25. A jak będzie dzisiaj? Początek meczu o 15:10!

Strona odświeża się automatycznie co 60 sekund.

16:38 - momentami gra w wykonaniu kieleckiej ekipy nie była najlepsza, brakowało jej dokładności w rozgrywaniu ataków, ale to tylko momentami. Kielczanie byli dziś wyraźnie lepsi i wygrana różnicą siedmiu goli jest jak najbardziej zasłużona. Triumf ten oznacza awans do fazy pucharowej! Z mojej strony to już wszystko, z Kielc za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

16:36 - KONIEC MECZU! VIVE WYGRYWA 33:26!

16:35 - dwie minuty kary otrzymał Zorman, ale do końca meczu już tylko niecała minuta! 32:26

16:33 - ładna kombinacyjna Vive i do bramki trafia Zorman. Po chwili gola zdobywa… Marin Sego! Bramkarz kielczan rzucił przez całą długość boiska i trafił do bramki. 32:25

16:30 - Slundt tym razem trafia z dystansu i goście znów zbliżają się do różnicy czterech goli. Do końca już jednak tylko niecałe pięć minut. 28:24

16:26 - świetna wymiana podań w zespole gości i z koła trafia Slundt. 27:23

16:24 - zaczęli się nieco zbliżać goście, ale Bielecki trafił z karnego i Vive ma cztery gole przewagi. 26:22

16:20 - Kolejne trafienie Bunticia i rośnie przewaga kielczan! 25:20

16:18 - kolejna świetna interwencja Marina Sego, tym razem po uderzeniu Pedersena. Po chwili do brami trafia Denis Buntić. 23:19.

16:14 - ładna parada Sego po uderzeniu Guardioli z dystansu, ale potem kapituluje po świetnym rzucie Jensena ze skrzydła. 21:19

16:10 - trafia teraz Grzegorz Tkaczyk. 39. minuta i jest 21:18

16:08 - dużo prostych strat i niedokładności z obu stron, od dłuższego czasu nie padła żadna bramka. Na tablicy wyników 19:18 dla Vive

16:03 - trochę zmalała przewaga gospodarzy. Trafił teraz Grzegorz Tkaczyk i jest 19:17

16:00 - i wznawiamy grę! Tradycyjna zmiana w zespole Vive, Marin Sego od drugiej połowy zastępuje Sławomira Szmala

15:51 - po słabym początku spotkania, z czasem podopieczni Tałanta Dujszebajewa się rozkręcili i najpierw dogonili rywali, a następnie sami im odskoczyli. Po przerwie trzeba być jednak bardzo skoncentrowanym, bo do końca zmagań i wygranej jeszcze daleka droga.

15:49 - Karol Bielecki trafił jeszcze z dystansu, ale sędzia uznał, że oddał rzut już po końcowej syrenie. Koniec pierwszej połowy, jak na razie gospodarze prowadzą 18:15!

15:47 - do bramki Vive trafił przed chwilą Sandor Sagosen. 17:14

15:44 - kapitalna kontra Vive, Jurecki trafia na 16:12! Czas dla gości

15:43 - świetny rzut Denisa Bunticia z dystansu i w 26. minucie gry jest 15:12!

15:41 - punkt za punkt idą obie ekipy. W 24. minucie trafia Sagosen i mamy remis 12:12

15:39 - trener gości znów zdjął bramkarza i wprowadził zawodnika z pola, za co ukarali go gospodarze! Kapitalna parada Szmala w starciu z Engelbrechtem, a następnie Buntić trafia do pustej bramki. 11:10

15:37 - najpierw świetna parada Sławomira Szmala w sytuacji sam na sam, następnie trafił (dwukrotnie) Karol Bielecki. 10:10

15:35 - Ivan Cupić nie trafił do pustaka, co skrzętnie wykorzystali goście i sami zdobyli gola. 8:10

15:33 - ładna akcja gospodarzy, do bramki z koła trafia Michał Jurecki. 8:9

15:31 - Vive dobrze wykorzystuje grę w przewadze. Świetna kontra i trafia Chrapkowski. 7:8

15:28 - dwie minuty kary dla Gustafssona. Wcześniej Larsen trafił na 8:5 dla Allaborga

15:28 - świetną kontrę wyprowadzili przed chwilą gospodarze, ale Ivan Cupić trafił tylko w poprzeczkę. Po chwili do bramki trafiali Sagosen dla gości i Bielecki. 5:7

15:25 - Sandor Sagosen ukarany żółtą kartką. Po chwili to on właśnie pokonał Sławomira Szmala. 3:6

15:23 - kolejne trafienie Larsena, Vive odpowiada świetnym rzutem Karola Bieleckiego. 3:4

15:20 - jest i pierwszy gol dla gospodarzy! W szóstej minucie trafił Grzegorz Tkaczyk, ale po chwili kolejną bramkę zdobyli goście 1:3

15:19 - słaby początek w wykonaniu Vive, kielczanie rażą nieskutecznością. Przed chwilą drugi gol Larsena. 0:2

15:14 - i już zaczęli! Od razu pierwszą bramkę dla gości zdobywa Martin Larsen. 0:1

15:13 – arbitrami tego spotkania będzie dwójka z Białorusi. Andrei Guosko i Siarhei Repkin

15:10 – oba zespoły już zaprezentowały się kieleckiej publiczności, pora na hymn Ligi Mistrzów. Po nim zaczniemy to spotkanie!

14:57 - kibice na trybunach skandują nazwisko Tomasz Strząbały. Drugi trener Vive zachorował na raka układu krwiotwórczego (więcej o tym tutaj).

14:54 - Witamy z kieleckiej Hali Legionów! Trybuny powoli się zapełniają, piłkarze obu drużyn już wyszli na rozgrzewkę. Za około 15 minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy Vive Tauton Kielce, a Aalborgiem Handball