Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Inne Dwa polskie zespoły w F4 Ligi Mistrzów?

fot. Damian Wiśniewski

Dwa polskie zespoły w F4 Ligi Mistrzów?

Inne | 10 marca 2015 22:50 | Damian Wiśniewski

Po zakończeniu dzisiejszej bitwy Vive i Wisły Płock w obu zespołach panowały całkiem dobre nastroje. Szkoleniowcy nie żałowali sobie nawzajem komplementów i życzyli sobie powodzenia w Lidze Mistrzów.


Manolo Candenas (Orlen Wisła Płock): Dziś był specyficzny mecz, ponieważ obie drużyny grają ważne spotkania w weekend. Oczywiście, kiedy spotykają się dwie drużyny, takie jak Kielce i Płock to wszystko jest możliwe. Zagraliśmy dobry mecz, ale Vive było lepsze w ostatnim kwadransie. Teraz skupiamy się na Lidze Mistrzów. To bardzo dobrze, że dwie polskie drużyny grają w tej fazie rozgrywek, to dobrze dla piłki ręcznej w tym kraju. Życzę też oczywiście naszym dzisiejszym rywalom powodzenia w starciu z Montpellier.


Rodrigo Corrales (Orlen Wisła Płock): W Kielcach zawsze gra się trudno. Kiedy przyjeżdżamy na mecz z Vive wiemy, że nie będzie łatwo. Jestem zadowolony z tego, co zaprezentowaliśmy, ale rywal lepiej grał w końcówce i zasłużył na zwycięstwo. Teraz czekamy na mecz w Lidze Mistrzów z Vardarem.


Talant Dujszebajew (Vive Tauron Kielce): Mogę być zadowolony ze zwycięstwa drużyny. W pierwszej połowie nie graliśmy dobrze w ataku, w drugiej połowie poprawiliśmy nasza ofensywę i mogliśmy kontrolować wynik. Wisła gra teraz dużo lepiej, niż w listopadzie. Życzę jej awansu w starciu z Vardarem i mam nadzieję, że spotkamy się razem w Final Four Ligi Mistrzów. Tak, jak powiedział Manolo, jestem bardzo dumny, że polskie drużyny tak dobrze radzą sobie w Europie i piłka ręczna w tym kraju idzie na przód. O tym świadczy też brązowy medal zdobyty przez reprezentację w Katarze.


Marin Sego (Vive Tauron Kielce): Nie mogę dodać niż więcej poza tym, co powiedział Tałant. Mecz bardzo udany. Walka stała na wysokim poziomie, obie drużyny zagrały bardzo dobrą piłkę ręczną. Cieszę się, że zagraliśmy bez kontuzji i teraz możemy skupić się na najbliższym meczu w weekend.


Z Kielc dla sport4fans, Damian Wiśniewski (Twitter: Wisniewski_D2)


Kategoria: Inne
Komentarze (0)