Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Inne Wypowiedzi reprezentantów Polski po meczu Polska - Iran

Wypowiedzi reprezentantów Polski po meczu Polska - Iran

Inne | 24 sierpnia 2015 10:54 | Krzysztof Brzeziński
Nasi reprezentanci.
fot. Krzysztof Brzeziński
Nasi reprezentanci.

Wczoraj reprezentacja Polski pokonała Iran 3:1 i jest już blisko wygranej w całym Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Jak podsumowują spotkanie z Iranem trener i zawodnicy? I co sądzą o jutrzejszym pojedynku z Francją?

 

Bartosz Kurek po meczu, o meczu i aktualnej dyspozycji (atakujący reprezentacji Polski): Cieszy to wszystko bardzo, bo widzę po chłopakach i czuję po sobie, że nie jesteśmy w optymalnej dyspozycji. Jesteśmy zmęczeni i naprawdę niektóre rzeczy, które przychodzą nam łatwo to teraz o nie walczymy bardziej siłą woli niż tymi siłami fizycznymi. Więc cieszymy się, że gdzieś ta siła mentalna w nas jest, bo na pewno przyjdzie na Pucharze Świata taki moment, że nogi odmówią posłuszeństwa, a ważne, żeby głowa była cały czas na boisku.
 

Michał Kubiak (kapitan reprezentacji Polski) o meczu: Cieszymy się ze zwycięstwa. Dla nas było ono bardzo ważne w kontekście przygotowań do Pucharu Świata. Spotkanie jednak oceniam "na plus", chociaż błędów się nie ustrzegliśmy. Jutro gramy z Francją i postaramy się wygrać.
 

Stephane Antiga (trener reprezentacji Polski) o meczu : To był bardzo fajny mecz. Jestem zadowolony, bo nigdy nie jest łatwo wygrać z Iranem. Mieliśmy dziś bardzo skuteczną zagrywkę. Bartek Kurek, co było widać, poprawił swój serwis. Zagraliśmy dziś bardzo dobrze w każdym elemencie, dlatego jestem bardzo zadowolony. Jutro gramy z Francją i postaramy się zrewanżować za porażkę w półfinale Ligi Światowej.
 

Karol Kłos (środkowy reprezentacji Polski) o pojedynku z Francją: Francuzi przegrali z Japończykami, może grając w mocno zmienionym składzie, ale myślę, że ten jutrzejszy pojedynek będzie bardzo ciekawy. Wszyscy już gdzieś wypatrują że będzie to rewanż za Ligę Światową. Myślę, że tak nie będzie bo to nie jest turniej aż wielkiej rangi, żeby komuś coś udowadniać. Po prostu musimy zagrać swoje, na pewno będziemy grac w różnych ustawieniach, gdzieś tam się dogrywać. Cały czas się zgrywamy. Bardzo się cieszymy że wygraliśmy z Iranem, bo to jest dobry przeciwnik, nawet jeżeli nie jest w najwyżej formie.


Kategoria: Inne
Komentarze (0)