Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Inne Serbowie przegrani, ale dumni
Serbowie postawili nam twarde warunki.
fot. ZPRP / EHF
Serbowie postawili nam twarde warunki.

Serbowie przegrani, ale dumni

Inne | 15 stycznia 2016 23:14 | Hubert Błaszczyk

Przebudowana reprezentacja Serbii postawiła Polakom trudne warunki w pierwszym spotkaniu mistrzostw Europy rozgrywanych w naszym kraju. Trener i zawodnicy z Bałkanów zapowiadają kolejne bitwy i nie zamierzają wychodzić z nich bez wygranych. - Będziemy walczyć do końca mistrzostw. Naszym celem są zwycięstwa – mówił szkoleniowiec Serbów, Dejan Perić.


- Wyszliśmy na parkiet z chęcią zwycięstwa i mieliśmy na to szanse. Nasza jakość w ataku była wysoka. Ale niestety nie osiągnęliśmy swojego celu, ponieważ obrona nie była na oczekiwanym poziomie. Powodem tego były też indywidualne umiejętności polskich zawodników. Jestem zadowolony, że moi zawodnicy nie pękli i zaprezentowali się dobrze. Walczyli do końca o pozytywny rezultat. Mam nadzieję, że polscy kibice martwili się o wynik do ostatnich sekund – przyznał Perić.


Wtórował mu zawodnik Orlen Wisły Płock, Petar Nenadić. - Zawsze jest bardzo trudno, kiedy przegrywa się spotkanie w ostatnich minutach. Nikt nie spodziewał się, że postawimy tak twarde warunki. Jestem z nas dumny. Zagraliśmy bardzo dobry mecz. Nikt nie będzie grał łatwych spotkań przeciwko nam. Mamy wielu młodych zawodników. W następnym meczu liczę na zwycięstwo.


HUBERT BŁASZCZYK
TWITTER: @hubertblaszczyk

Kategoria: Inne
Komentarze (0)