Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Inne Bielger: Zagraliśmy z 15 kilogramami na plecach. Może popełniłem zbyt wiele błędów?
Michael Biegler.
fot. Jakub Janecki
Michael Biegler.

Bielger: Zagraliśmy z 15 kilogramami na plecach. Może popełniłem zbyt wiele błędów?

Inne | 27 stycznia 2016 23:04 | Hubert Błaszczyk

- Drużyna grał jakby miała 15 kilogramów na plecach. Moją rolą było zdjęcie z nich presji. Nie mogliśmy znaleźć swojej gry. Może zrobiłem zbyt dużo błędów? – mówił Michael Biegler. Szkoleniowca starał się bronić Rafał Gliński: - To nie jest tak do końca. My gramy, my rzucamy, my podajemy i my bronimy... - przyznał.


- To było coś gorszego niż mogłem przewidzieć. Mogę jedynie wrócić do jedynego zdania, które powiedziałem przed turniejem. Wspierajcie nas, mimo że będziemy robić błędy. Jestem odpowiedzialny za tę sytuację sam, nikt więcej. Przepraszam naszych kibiców. Półfinał był w naszym zasięgu. Wszyscy zrobili wszystko co możliwe - władze związku, miasto. Tylko my zawiedliśmy – zakończył Biegler.


Rozczarowani byli też zawodnicy. - W nas wszystkich siedzą emocje. Gratulacje dla Chorwacji. Jedynie nie zawiodła publiczność – zaczął Gliński. - Byliśmy dobrze przygotowani do meczu. Cupić, Strlek - znaliśmy doskonale te nazwiska. Traciliśmy zbyt łatwo piłki. Przepraszamy naszych fanów. Będziemy starali się wykorzystać te 60 minut we Wrocławiu. Ale wiemy, że to nie będą wystarczające przeprosiny.


Kibiców przepraszał też Piotr Chrapkowski. – Przepraszamy kibiców w hali, w strefach kibica i przed telewizorami. Nie tak powinna wyglądać nasza gra… - mówił. Lider naszej reprezentacji Michał Jurecki przyznał, że problem nie tkwił w głowie. – Przegraliśmy z Chorwatami na parkiecie, nie w sferze mentalnej.


HUBERT BŁASZCZYK
TWITTER: @hubertblaszczyk
Kategoria: Inne
Komentarze (0)