Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Inne Komplet na gali Karoliny Kowalkiewicz w Rotterdamie
Karolina Kowalkiewicz
Karolina Kowalkiewicz

Komplet na gali Karoliny Kowalkiewicz w Rotterdamie

Inne | 25 marca 2016 16:29 | Redakcja

8 maja Karolina Kowalkiewicz wróci do oktagonu UFC w Rotterdamie. Starcie Polki z Heather Clark będzie śledzić komplet widzów. W sprzedaży pozostały już tylko bilety Platinium i VIP. Sprzedaż wejściówek trwała zaledwie trzy godziny.

 

Sporty walki mają w Holandii spore tradycje. Holenderscy fani tworzą sporą, zaangażowaną i świadomą społeczność fanów wszechstylowej walki wręcz. Gala UFC trafiła więc na podatny grunt. Nie bez znaczenia był fakt, że w walce wieczoru wystąpi Alistair Overeem. Holender na co dzień mieszkający w Amsterdamie zmierzy się z numerem pięć organizacji UFC, Andreiem Arlovskim.

 

Walka Karoliny Kowalkiewicz odbędzie się w ramach undercardu. Zawodniczka przygotowuje się do pojedynku z Heather Clark w Gracie Barra Łódź. 35-letnia Amerykanka na galach UFC walczyła tylko raz i nie należy do czołowych nazwisk tej organizacji. - Tak naprawdę w tym momencie jeszcze niewiele o niej wiem, nie miałam czasu, żeby dokładnie prześledzić jej karierę, obejrzeć jej walki – mówiła Kowalkiewicz w wywiadzie dla WP Sportowefakty.


Kategoria: Inne
Komentarze (0)