Sport4fans.pl Inne Memoriał Wagnera 2017: Od zera do bohatera

Memoriał Wagnera 2017: Od zera do bohatera

Inne | 13 sierpnia 21:25 | Natalia Wątroba
Piłka
Piłka

Trzeci, ostatni dzień zmagań siatkarzy podczas XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera przyniósł nieoczekiwane rozwiązania. Triumf biało - czerwonych napawa optymizmem przed mistrzostwami!

Pierwszy mecz zakończył się szokującym wynikiem. Wszyscy zgromadzeni kibice w Tauron Arenie oraz przed telewizorami przecierali oczy ze zdumienia. Niepokonana Francja uległa swym rezerwowym składem Kanadzie, zaprzepaszczając swe szanse na triumf w Memoriale.

Reprezentacja Polski była świadom, że zwycięzcą turnieju będzie ten, kto okaże się być lepszy w ostatnim pojedynku niedzielnego popołudnia. Znane przysłowie "kto nie wygrywa 3:0, przegrywa 2:3" idealnie podsumowuje to, co stało się na boisku. Po dwóch przegranych setach odrodzona drużyna wyruszyła do ataku. Przechodząc trzeci set szaleńczo. W powietrzu wisiał już tie-break, który wyłonił zwycięzcę spotkania oraz Memoriału.

Tym samym pokonując reprezentację Rosji, nasza drużyna zapewniłą sobie zwycięstwo w całym cyklu. Niezwykle ciekawie zapowiada się rywalizacja podczas mistrzostw europy, które to zbliżają się wielkimi krokami.