Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Inne Wydawnictwo SQN na IV Warszawskich Targach Książki

Wydawnictwo SQN na IV Warszawskich Targach Książki

Inne | 13 maja 2013 11:31 | Hubert Błaszczyk
Logo SQN - wydawnictwa Sine Qua Non
Logo SQN - wydawnictwa Sine Qua Non

Wydawnictwo SQN zaprasza na IV Warszawskie Targi Książki, które odbędą się w dniach 16–19 maja br. na Stadionie Narodowym w Warszawie (stoisko 177/D18). Przedstawiciele oficyny będą przez cały czas dostępni dla odwiedzających – zachęcają do spotkania i rozmów, a także zapoznania się z ofertą wydawniczą.


Bądźcie tam z nami – jesteśmy dla Was!


Wydawnictwo SQN wystawia się na stoisku 177/D18. Na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje – między innymi spotkanie z trenerem polskich siatkarzy Andreą Anastasim, popularnym pisarzem literatury fantastycznej Jakubem Ćwiekiem, dziennikarzem sportowym Michałem Polem i młodymi podróżnikami z ekipy „Busem przez świat”. Podczas targów zostaną zaprezentowane nowości wydawnicze, istnieje również szansa, że wydawnictwo zdradzi swoje plany na najbliższą przyszłość.


Spotkania SQN

***
18.05.2013 (sobota), 11:00–12:00 – Spotkanie z Michałem Polem na temat sportowych idoli i literatury sportowej w Sali Barcelońskiej
18.05.2013 (sobota), 12:00–13:00 – Spotkanie z Michałem Polem na stoisku Wydawnictwa SQN – podpisywanie książek
***

Michał Pol – strzelił kiedyś gola van der Sarowi z podania Zidane'a. Rzutów wolnych uczył go del Piero, niestety trafiał tylko w mur. Od czasu do czasu pisze i mówi o futbolu – przez 15 lat dla „Gazety Wyborczej”, dziś dla Sport.pl w telewizji NC+. Niezwykła osobowość świata sportu i mediów; w natłoku obowiązków znajduje czas na tłumaczenie książek Wydawnictwa SQN. Zapraszamy na spotkanie o literaturze sportowej, wielkich sportowcach i wielkim sporcie.

***
18.05.2013 (sobota), 16:00–17:00 – Spotkanie z Andreą Anastasim w Sali Barcelońskiej
18.05.2013 (sobota), 17:00–18:00 – Spotkanie z Andreą Anastasim na stoisku Wydawnictwa SQN – podpisywanie książek
***

Andrea Anastasi – od lutego 2011 roku trener reprezentacji Polski w siatkówce. Poprowadził biało-czerwonych do trzeciego miejsca w mistrzostwach Europy i w Lidze Światowej, zajął z naszą drużyną drugie miejsce w Pucharze Świata. Człowiek niezwykle otwarty i przyjazny, porywa swoją osobą od pierwszej chwili. Spotkanie, którego nie można przegapić.


***
19.05.2013 (niedziela), 14:00–15:00 – Spotkanie z pisarzem Jakubem Ćwiekiem na stoisku Wydawnictwa SQN – podpisywanie książek
***

Jakub Ćwiek – miłośnik oraz znawca fantastyki i popkultury, jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich pisarzy młodego pokolenia. Zadebiutował zbiorem opowiadań Kłamca, który stał się początkiem bestsellerowego cyklu, mistrzowsko łączącego motywy mitologiczne i popkulturowe. Pięciokrotnie nominowany do prestiżowej Nagrody im. Janusza A. Zajdla, a w 2012 roku jej zdobywca za opowiadanie Bajka o trybach i powrotach.

***

Wydawnictwo SQN powstało w połowie 2010 roku. Ideą, która przyświecała założycielom, jest publikowanie książek pisanych „z pasją”. Dla jednych pasją jest piłka nożna, dla innych film, dla kolejnych sztuka współczesna, a dla pozostałych – po prostu literatura. Wszyscy jednak mają możliwość dzielić się swoją pasją właśnie poprzez książkę.

 

Kategoria: Inne
Komentarze (0)