Sport4fans.pl Koszykówka Tour de Marcin Gortat zakończone

Tour de Marcin Gortat zakończone

Koszykówka | 30 czerwca 2014 18:15 | Natalia Wątroba
Andrzej Pluta

Za nami seria spotkań Marcina Gortata z dziećmi oraz wielki finał w Krakowie. Jak co roku spotkania cieszyły się ogromną popularnością. Na campy stawiło się bardzo dużo dzieci oraz młodzieży. Niezwykle miła atmosfera oraz pomocni trenerzy, którzy udzielali cennych rad młodym adeptom koszykówki. Niezwykłą niespodziankę przygotowano dla nich, podczas wielkiego zakończenia w Arenie Kraków. Dzieci wybrane z campów przystąpiły do rywalizacji o miano najlepszej i najszybszej osoby. Początkowo nagroda- wyjazd do Stanów Zjednoczonych miała przypaść jednej, najlepszej osobie. Jak się okazało 'na zakończenie' całą grupka szczęśliwców uda się w niezapomnianą podróż.

Marcin Gortat

Niedzielny finał w Krakowie, przyciągnął do nowego obiektu sporą grupę kibiców. Darmowe wejściówki rozeszły się w błyskawicznym czasie. Jednak aby dostać się na arenę, trzeba było odstać ok. 30-40 minut. Mecz zakończył się zwycięstwem Gortat Team 64:56. Zabawa w największej hali w Polsce była wspaniała. Wszyscy kibice dopingowali obydwie drużyny. W przerwie między meczem zgromadzeni mieli możliwość podziwiania „wysokiego latania” oraz wzięcia udziału w konkursie.

Kategoria: Koszykówka