Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Moto Carlos Sainz na VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym!

Carlos Sainz na VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym!

Moto | 29 sierpnia 2014 15:23 | Redakcja

fot. Verva Street Racing

Do zespołu Reszta Świata, który 20 września zmierzy się z czołówką polskich kierowców na Stadionie Narodowym dołącza dwukrotny mistrz świata WRC oraz zwycięzca Rajdu Dakar 2010, Carlos Sainz. Słynny „El Matador” przywiezie do Warszawy swoją najnowszą „bestię” ze stajni Peugeot Sport - Red Bull - Total, którą zamierza zawojować Dakar 2015. VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym będzie tym samym pierwszą publiczną prezentacją tego samochodu!


Ponadto na Stadionie Narodowym ujrzymy Jarosława Hampela i Emila Sayfutdinova - to kolejni mistrzowie kierownicy, którzy potwierdzili swój udział w VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym. Wykorzystując ziemną budowę toru, na płycie Stadionu powstanie specjalna pętla przygotowana do wyścigu żużlowego. Będzie to debiut czarnego sportu na największej arenie sportowej w Polsce.


W rajdowym pojedynku zmierzą się Małysz oraz Grönholm - najlepsi kierowcy rajdowi z Polski i ze świata. Na specjalnie zaprojektowanym ziemnym torze na Stadionie Narodowym w jednym z pojedynków zobaczymy Adama Małysza i dwukrotnego mistrza świata WRC, Fina Marcusa Grönholma.


Jamiroquai, światowa gwiazda muzyki funk, doda muzycznej energii rywalizacji dwóch moto-drużyn, złożonych z najlepszych kierowców rajdowych z Polski i Reszty Świata. Tegoroczna edycja VERVA Street Racing - Dakar na Narodowym, 20 września połączy dwie pasje, muzykę i sport, w jeden emocjonujący format.

Informacja prasowa nadchodzącego VERVA Street Racing - Dakar na Narodowym, który odbędzie się 20 września w Warszawie na Stadionie Narodowym.
Kategoria: Moto
Komentarze (0)