Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Moto Oficjalny panoramiczny kalendarz WRC – czy warto kupić?

Oficjalny panoramiczny kalendarz WRC – czy warto kupić?

Moto | 02 grudnia 2015 00:27 | Redakcja


Niewiele jest na świecie dyscyplin, które podnoszą poziom adrenaliny we krwi w podobnym stopniu co rajdy samochodowe. Do sprzedaży trafił właśnie oficjalny kalendarz WRC. Nie zabrakło zdjęć Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka w Fordzie Fiesta RS WRC.

 

Agencja fotograficzna McKlein w świecie motorsportu jest marką samą w sobie. To Ci fotografowie wyznaczają standardy, pokazują codzienne życie rajdowego padoku oraz wysiłek i emocje najlepszych kierowców na świecie. Jak co roku agencja wydała panoramiczny kalendarz, po raz kolejny pot patronatem WRC – to jedyny oficjalny kalendarz najlepszej serii rajdowej.

 

“McKlein Rally 2016 – The Wider View” to 25-stronnicowy kalendarz wydany na wysokiej jakości twardy papierze w rozmiarze 95 cm na 48 cm. Znajdziemy w nim 24 fotografie w rozmiarze XXL – w każdym miesiącu do wyboru mamy dwie, różne fotografie. W kalendarzu znajdziemy zdjęcia zarówno z rajdów na śniegu, szutrze jak i na asfalcie. Najlepsi kierowcy – Ogier, Latvala, Kubica – w najszybszych samochodach rajdowych, mogą znaleźć się na Twojej ścianie.

 

Kalendarz można zamówić na stronie www.wrcstore.com; cena 39,90 euro.

Kategoria: Moto
Komentarze (0)