Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Warsztaty piłkarskie „Piłka nożna – poznaj ją od nowa”

Warsztaty piłkarskie „Piłka nożna – poznaj ją od nowa”

Piłka nożna | 31 paździenika 2013 23:30 | Hubert Błaszczyk

W grudniu odbędzie się piąta już edycja warsztatów piłkarskich Marcina Gabora, pod stałym hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa". Przesłanie warsztatów idealnie oddaje charakter spotkania, ponieważ w trakcie długich godzin wykładów, analiz oraz dyskusji dojdziecie do wniosku, że futbol należy postrzegać inaczej. Zupełnie inaczej.


Nie ma znaczenia, czy jesteś doświadczonym szkoleniowcem, a może człowiekiem dopiero co rozpoczynającym przygodę z zawodem trenera. Szkolenia przeznaczone są dla osób pragnących poszerzyć swoje horyzonty myślenia na temat piłki nożnej, wreszcie ją zrozumieć i nie powielać bezsensownych stereotypów. Gwarantujemy, że zdobędziecie specyficzną wiedzę, jakiej nie uświadczycie podczas innych konferencji czy kursów.

 

Czwarta odsłona warsztatów planowana jest w dwóch miastach, w terminach:

- 07.12.2013 Kraków
- 14.12.2013 Warszawa


Podczas całodniowej sesji zostanie przedstawiona autorska wizja piłki nożnej Marcina Gabora, który w poprzednim sezonie, w roli drugiego trenera Cracovii, świętował awans do ekstraklasy.


W trakcie warsztatów uczestnicy otrzymają wskazówki, jak postrzegać piłkę nożną, poznają zasady faktycznie merytorycznego rozumienia taktyki oraz strategii gry, dowiedzą się, jak interpretować boiskowe wydarzenia oraz wejdą w posiadanie wiedzy na temat tajników teoretycznej i praktycznej analizy zdarzeń podczas meczu piłki nożnej.

 

Rzeczywisty obraz futbolu różni się znacząco od tego, jaki funkcjonuje w obiegu publicznym. Podczas szkolenia przekonacie się, że piłka jest skomplikowana i by próbować pojąć zależności, trzeba najpierw ją zrozumieć!

 

Szczegółowe informacje na temat warsztatów znajdziecie w tym miejscu:
https://www.facebook.com/events/642523132454853/


Zapraszamy do udziału w najbardziej niestandardowych warsztatach na temat piłki nożnej!

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)