Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Stokowiec i Ojrzyński na pomeczowej konferencji!

fot. Marcin Karczewski / Superstar.com.pl

Stokowiec i Ojrzyński na pomeczowej konferencji!

Piłka nożna | 22 lutego 2014 12:51 | Mateusz Decyk

Jagiellonia Białystok zremisowała u siebie 2:2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Po meczu przepytaliśmy trenerów obu drużyn.

 

Piotr Stokowiec 

 

Wszyscy, którzy byli świadkami tego widowiska mogą powiedzieć, że futbol jest piękny, ale też okrutny. Nie będę dzisiaj gdybał, bo każdy to wyszedł ze stadionu takie pytanie sobie zadaje. Mecz ładny, z wieloma akcjami, nie wstydzę się za drużynę. Graliśmy ładnie, ale popełnialiśmy tez sporo błędów. Z tej gry dzisiaj cierpimy, ale już niedługo będziemy się cieszyć. Mimo wszystko uważam, ze drużyna idzie w dobrym kierunku. Doszło kilku nowych zawodników i widzę postęp. Na pewno walczymy dalej o pierwszą ósemkę. Jestem zbulwersowany sytuacją, w której ktoś z naszej ławki wrzucił piłkę na boisko. Ja tego nie popieram, a konsekwencje zostaną wyciągnięte.

 

Co pan sądzi o dzisiejszej grze w osłabieniu swojego zespołu? Zobaczyliśmy dziś coś czego zabrakło w spotkaniu z Ruchem.

 

Nie będziemy tutaj mieszać systemów walutowych. Mecz z Ruchem jest już za nami. Graliśmy w innym zestawieniu. Inaczej gra się z Ruchem na wyjeździe, a inaczej z Podbeskidziem u siebie. Ja takiej gry oczekiwałem w meczu z Ruchem. Ciągle są zmiany. Odchodzą jedni, przychodzą drudzy zawodnicy. Dzisiaj to nie jest do końca tak, że jestem całkowicie zadowolony, ale było dużo dobrej gry. Z większości fragmentów jestem zadowolony. Piłka polega jednak na strzelaniu bramek, a co za tym idzie skuteczności. Ja nic wielkiego nie zrobiłem, żadnych cech nadprzyrodzonych sobie nie przypisuje. Czasami zawodnicy są w lepszej dyspozycji, a czasem w gorszej. Ja staram się trafić ze składem, jak widać nie zawsze mi się to udaje.

 

Czy nowym zawodnikom udało się już wkomponować w zespół i czy ich obecność nie wpłynie na zmniejszenie się szans dla młodych zawodników?

 

Porusza pan temat rzeka. Także zapraszam na jakiś wywiad integracyjny, bo tutaj możemy siedzieć i na Legię nie zdążyć. Jest dużo w tym co pan mówi, ale w jednym zdaniu nie potrafię, szczególnie po takim meczu i takiej końcówce, mądrze odpowiedzieć na to pytanie.


***

 

Leszek Ojrzyński 

 

Nie będę wylewny dzisiaj, bo nie ma po czym. Powinniśmy ten mecz lepiej rozegrać. Nie zrobiliśmy tego. Na dobrą sprawę mogliśmy przegrać. To jest następny bardzo mały kroczek w kierunku utrzymania, a jak będzie 31. maja to się okaże. Na pewno morale naszej drużyny powinny wzrosnąć, bo jeśli zdobywa się wyrównującą bramkę w takich okolicznościach to tym bardziej trzeba się cieszyć. Chłopakom trzeba podziękować za walkę, a zganić za błędy które popełniliśmy. Jaga na szczęście nie wykorzystała sytuacji w końcówce, a my strzeliliśmy bramkę.

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)