Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Ukah i Straus: Najważniejsze są trzy punkty!

Ukah i Straus: Najważniejsze są trzy punkty!

Piłka nożna | 09 marca 2014 12:06 | Mateusz Decyk

fot. x-news.pl

 Po sobotnim spotkaniu Ekstraklasy udało nam się porozmawiać z dwoma zawodnikami linii defensywnej Jagiellonii Białystok. Ugo Ukah i Jonatan Straus byli bardzo zadowoleni z tego, że udało im się zachować czyste konto.

 

Ugo Ukah: Bardzo ważne trzy punkty. Nasza pozycja w lidze bardzo się poprawiła. Walkower z Legią i dzisiejszy mecz dały nam sześć punktów. Wcześniej mieliśmy trochę problemów, przez sytuacje z sędziami i mam nadzieję, że teraz utrzymamy dobrą passę. Przed spotkaniem nie czuliśmy żadnej presji. Byliśmy gotowi na to co pokazało nam Zagłębie. Dobrze się broniliśmy w drugiej połowie, co było bardzo ważne w ostatnich pięciu minutach spotkania. Nie tylko ja, ale i cała drużyna grała dobrze i tak powinno być.


***


Jonatan Straus:
Sytuacja w tabeli uległa przez ostatni tydzień znacznej poprawie. Nie ważne jak wysokie było zwycięstwo. Ważne, że trzy punkty zostały w Białymstoku i z tego bardzo się cieszymy. Były momenty naprawdę dobrej gry, ale też tej słabszej i na pewno dostaniemy od trenera jakieś dodatkowe wskazówki. Na następne spotkania będziemy jeszcze lepiej przygotowani i na pewno musimy pokazać ogromną determinację, by dostać się do tej pierwszej ósemki. Zabrakło tego ostatniego podania, by strzelić drugą bramkę. Z mojej strony muszę jeszcze poprawić dośrodkowania, bo na treningach wychodziły mi one bardzo dobrze, a na meczu wyglądało to średnio. To muszę poprawić. Najważniejsze, że mecz zakończył się na zero z tyłu. Ja miałem dzisiaj na skrzydle nie lada wiatraków, bo w pierwszej połowie grał Przybecki, a w drugiej Abwo. O kontuzji już dawno zapomniałem i myślę, że jestem świetnie przygotowany i wszystko idzie w dobrym kierunku. Zobaczymy kto zagra z Lechią. Ja swoim postępowaniem mogę tylko dawać informacje o tym, kto powinien grać w następnym spotkaniu i na pewno nie odpuszczę i będę zdrowo rywalizował z Georgiem.Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)