Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Pacheta: Nie wiem co zrobić, by wygrać mecz!

Pacheta: Nie wiem co zrobić, by wygrać mecz!

Piłka nożna | 23 marca 2014 10:56 | Mateusz Decyk

fot. x-news.pl

Cóż mógł powiedzieć na konferencji prasowej Jose Rojo Martin, dla którego ten remis był jak porażka? Korona pomimo dominacji i kontroli przez niemal całe spotkanie nie potrafiła odnieść zwycięstwa!


Korona Kielce dominowała w tym spotkaniu. To była najlepsza okazja do tego, by zamazać złe wrażenie po ostatnich meczach, które powinny zostać prze kielczan wygrane. Poza tym była to w zasadzie ostatnia szansa na to, by nawiązać walkę z innymi zespołami o pierwszą ‘’ósemkę’’. Obecnie trener Pacheta niewiele może już zrobić. Ewentualnie przygotować zespół na finałową część sezonu najlepiej jak potrafi. Na pomeczowej konferencji prasowej wyglądał na podłamanego, bo Korona grała świetnie, Jaga została przez niego rozpracowana, a mimo wszystko jego podopiecznym nie udało się wygrać tego spotkania - Ja miałem kiedyś takiego trenera, który mówił że najgorsze to nie jest zremisować lub przegrać, tylko to jak się po tym czujesz. Mieliśmy pełną kontrolę przez całe spotkanie i wiele sytuacji do strzelenia bramki z taki zespołem jak Jagiellonia. Widziałem dzisiaj wielką Koronę, ale nie wygraliśmy. Jestem zadowolony z zespołu, pokazaliśmy charakter i swoją osobowość. Nie wiem co mam więcej robić w tej sytuacji, żeby wygrać mecz. Myślę, że większość z państwa ma podobne odczucia co do tego meczu jak ja.


W ostatnich minutach spotkania Korona zrobiła to, co zrobiłaby większość drużyn w Ekstraklasie na jej miejscu. Cofnęła się do obrony, by nie na razić się na kontratak ze strony gospodarzy. To okazało się błędem, za który karcone jest wiele drużyn w naszej lidze, ponieważ to Jaga zaczęła kontrolować wydarzenia na boisku i w końcu po wywalczonym rzucie rożnym zdołała wyrównać spotkanie - W końcówce Jagiellonia naprawdę mocno na nas naciskała. W takich sytuacjach przeciwnik robi wszystko żeby zremisować mecz. Ale czy ktoś widział jedną klarowną sytuację Jagi z gry? Ja takiej nie zobaczyłem. Musimy umieć sterować końcówką meczu. Masę punktów straciliśmy w tym sezonie w ostatnich 10-15 minutach. Naprawdę za dużo. Jest wiele rzeczy, które chciałby wnieść do zespołu, ale naprawdę bardzo dużo mnie kosztuje szukanie sposobów na to jak to zrobić.

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)