Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Grzyb: Przerwa dobrze nam zrobi

Grzyb: Przerwa dobrze nam zrobi

Piłka nożna | 13 kwietnia 2014 13:15 | Mateusz Decyk

fot. x-news.pl

 Rafał Grzyb wyleczył już kontuzję, przez którą niemal miesiąc musiał pauzować. Nie był to jednak wymarzony powrót na boisko, bowiem jego drużyna zremisowała. Był to jeden z najbardziej bolesnych remisów w historii drużyny. Sam Grzyb pokazał się z dobrej strony, najpierw w środku pola, a w końcówce w roli bocznego obrońcy.

 

Z powrotem Rafała Grzyba do składu nie wróciła do Jagiellonii skuteczna i pewna gra – Ja też bym sobie życzył tego żebyśmy wygrali. Nie można powiedzieć, że mieliśmy pecha, bo ósemka była bliska, a mam wrażenie, że wszystko powinniśmy zrobić dużo wcześniej. Nie ma co ukrywać nie stwarzaliśmy sobie stuprocentowych sytuacji. Raczej to były próby wrzutek, które obrońcy konsekwentnie rozbijali i dopóki Dani nie strzelił bramki, próbowaliśmy, ale nic z tego nie wynikało.


Awans z Zawiszą będzie bardzo trudny do wywalczenia, ale w szatni Jagiellonii kipi wiarą w zwycięstwo - Oczywiście, że to jest możliwe. Możemy wygrać tyle samo u nich ile oni u nas. Z perspektywy wyniku ten mecz był słaby, ale stwarzaliśmy sobie całkiem sporo okazji do strzału.


W ostatnich tygodniach w Białymstoku widać regres formy. Głupio tracone bramki, nieskuteczność to nie jedyne zmartwienia Michała Probierza. Do tego wszystkiego dochodzą problemy z przygotowaniem fizycznym. Gołym okiem widać, że w drużynie żółto-czerwonych brakuje ;;tego czegoś’’ - Gdybyśmy wiedzieli co się dzieje, na pewno już byśmy to wyeliminowali. Nie mam zielonego pojęcia co się dzieje. Może trzeba zbudować drużynę od początku, bo teraz jesteśmy trochę rozbici. Może zmiana trenera wpłynie na nas pozytywnie. Przez początkowy okres jego pracy nie było czasu na dokładne przyjrzenie się drużynie. Raczej przygotowywaliśmy się taktycznie do nadchodzących spotkań. Po meczu z Zawiszą będzie dużo czasu na to, by przeanalizować naszą grę i ten czas mamy zamiar dobrze wykorzystać.


Święta mogą dobrze wpłynąć na drużynę - Odpoczniemy trochę od siebie, bo końcówka była naprawdę dynamiczna, było sporo zgrupowań i ta przerwa pomoże nam wypocząć psychicznie przed nadchodzącymi wyzwaniami.

 
Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)