Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Zawisza rozbija wariant Guardioli

Zawisza rozbija wariant Guardioli

Piłka nożna | 09 lipca 2014 21:41 | Mateusz Decyk

fot. x-news

 Po tym jak we wczorajszym sparingu z Hapoelem, w którym Henning Berg wystawił swój najsilniejszy skład było oczywistym, że Legia zagra rezerwowym składem i tak też było. Jak się okazało było to niezłym pomysłem jednak zbyt wielu zawodników na swoich nienominalnych pozycjach było samobójstwem. Warianty Guardioli nie sprawdziły się dziś na Łazienkowskiej.

 

Ciężko było nazwać to spotkanie wielkim wydarzeniem, ponieważ ten mecz został krótko mówiąc pokpiony przez Henninga Berga. Trudno będzie nam zbudować markę tego wydarzenia skoro jedna z drużyn wyżej stawia sobie za cel mecz eliminacji Ligi Mistrzów niż krajowe trofeum. Na Zachodzie to byłoby nie do pomyślenia.


Wynik tego spotkania otworzył najlepszy dzisiaj na boisku Luiz Carlos. Jednak Legioniści nie składali broni. Świetnie zachował się w polu karnym Ivica Vrdoljak ogrywając obrońców Zawiszy i wykładając piłkę niekrytemu Ryczkowskiemu, który umieścił piłkę w siatce wyrównując wynik spotkania.

 

Po przerwie ponownie popisał się Luiz Carlos, który kompletnie wykiwał słabo radzącego sobie na lewej stronie Bartosza Bereszyńskiego i wycofał piłkę do Alvarinho, który to podanie wykorzystał najlepiej jak potrafił. Jednak gospodarze po raz kolejny wyrównali za sprawą Marka Saganowskiego. Wydawało się już, że ten mecz nie zakończy się w dziewięćdziesięciominutowej batalii, ale złudzenia wszystkich obserwatorów rozwiał Vahan Gevorgyan dając swojej drużynie zwycięstwo i... złotą paterę!

 

Legia - Zawisza 2:3 

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)