Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Probierz: Podolińskiemu potrzebne jest wsparcie

fot. M.Piotrowski / Jagiellonia.pl

Probierz: Podolińskiemu potrzebne jest wsparcie

Piłka nożna | 02 sierpnia 2014 09:05 | Mateusz Decyk

 Od kiedy w Białymstoku rozpoczęto tradycję łączonych konferencji prasowych, te mają dodatkowy smaczek i stają się o wiele ciekawsze. Dwóch szkoleniowców o zgoła innych nastrojach, jednak na szczęście dzisiaj konferencja odbyła się w rozsądnym przedziale czasowym, a językiem dominującym była polszczyzna.


Robert Podoliński nie mógł być zadowolony z wyniku, a tym bardziej z postawy swoich podopiecznych. Craxa zaliczyła trzecią porażkę w lidze, nie dzięki znakomitej postawie rywala w takcie całego meczu, z przez swoją niefrasobliwość - Gratuluje trenerowi Probierzowi bardzo dobrego wyniku meczu, szkoda, że ten mecz wymknął się spod naszej kontroli po pierwszych dwudziestu minutach. Tak naprawdę niewiele się działo, zdobyliśmy bramkę. Najbardziej boli to, że kiedy ten mecz w końcówce się wyrównał, kiedy to my utrzymywaliśmy się przy piłce, dalej chyba pomyliliśmy boisko piłkarskie z meczem szóstek piłkarskich. Z samego utrzymania się przy piłce przy braku dynamiki i finalizacji tych akcji, punktów nie będzie i ryzyko i decyzje trzeba podejmować. Kiedy czuliśmy, że wygrana jest w naszym zasięgu nie byliśmy w stanie po nią sięgnąć. Na pewno trzeba trochę wstrząsnąć tym co robimy, bo nie możemy w ten sposób oddawać punktów.


Michał Probierz na konferencję prasową przychodził już jako trener lidera Ekstraklasy i gołym okiem było widać, że jest bardzo zadowolony z postawy swoich zawodników - Po pierwsze to gratuluje zespołowi, bo bardzo trudno podnieść się w sytuacji, w której popełnia się taki błąd, ale cały tydzień zdawaliśmy sobie sprawę, że to będzie dla nas bardzo trudne spotkanie. Pomimo tego, że pod względem kondycyjnym nie wyglądaliśmy najlepiej to przełamaliśmy się, mieliśmy trudną końcówkę, bo paru zawodników było już skrajnie wyczerpanych, także tutaj gratuluje też zawodnikom, którzy weszli i pokazali się z dobrej strony i razem z młodzieżą, która czeka na swoją szansę będą walczyć, a w drużynie będziemy mieli rywalizację o pierwszy skład. Trenerowi Podolińskiemu życzę wsparcia ludzi, którzy go otaczają, bo to jest teraz dla niego najważniejsze. 

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)