Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Radović: Przed nami ważny mecz

Radović: Przed nami ważny mecz

Piłka nożna | 16 sierpnia 2014 10:01 | Mateusz Decyk

fot. x-news.pl

Pomimo zdecydowanego zwycięstwa piłkarze Legii wydawali się przyjmować je na ogromnym spokoju. Było po nich widać, że decyzja UEFA wciąż siedzi w ich głowach, ale ich wyniki w Ekstraklasie po dwumeczu z Celticiem mówią same za siebie. Sportowa złość wprost emanuje od Legionistów.


Miro Radović rozegrał kolejne dobre spotkanie, powiększając swój dorobek bramkowy – Na pewno zagraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę. Kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. W drugiej połowie rozluźniliśmy się, ale najważniejsze są trzy punkt, a w czwartek czeka nas jeszcze ważniejszy mecz. Wydaje mi się, że nie był to dobry mecz w wykonaniu sędziego.


Agresywna gra ze strony Jagiellonii może być zwiastunem tego, co z Legionistami będą chcieli zrobić Kazachowie. Braki techniczne nadrobić agresją i nękaniem rywala – No wiadomo każdy z Legią chce się pokazać jak najlepiej. Ale jesteśmy coraz bardziej pewni siebie i mam nadzieję, że powoli ta drużyna wyrasta na taką, która będzie dominować nie tylko w polskiej lidze, ale i w pucharach będziemy mogli się pokazać z jak najlepszej strony.


W poniedziałek Trybunał z Lozannie podejmie ostateczną decyzję w sprawie Legii – Już nie ma co do tego wracać, bo za dużo przeżyłem w ostatnich dniach, nie chcę się już denerwować. Przegrała piłka, nie wiem dlaczego w całej Europie cały czas mówi się o zasadach fair-play. Wydaje mi się, że w tym przypadku zadecydowało co innego. Mamy jednak taką opinię jaką mamy i trzeba wiele czasu, by to zmienić.

 

***


Markowi Saganowskiemu nie udało się strzelić setnej bramki w Ekstraklasie - Wygraliśmy ten mecz bezapelacyjnie. Michał Żyro skierował dzisiaj piłkę, do siatki, ale przed meczem obiecywał, że da mi strzelić tą setną. Ja jestem jednak spokojny i czekam na swoje szanse. My przede wszystkim w pierwszej połowie pokazaliśmy, że my tu będziemy dominować. W drugiej połowie było trochę chaosu, Jagiellonia się na nas rzuciła, ale nie udało jej się strzelić gola.

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)