Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Mróz przeszkodził w strzelaniu bramek

Mróz przeszkodził w strzelaniu bramek

Piłka nożna | 29 listopada 2014 17:40 | Mateusz Decyk

fot. x-news.pl

Jagiellonia Białystok zremisowała u siebie z Zawiszą, a w sobotnie popołudnie w Białymstoku pogoda nie sprzyjała grze w piłkę. Cały przebieg tego spotkania można podsumować słynnego słowami Piotra Ćwieląga w pomeczowym wywiadzie.

 

Mimo minusowej temperatury białostocka publiczność nie zraziła się do nowego stadionu i licznie przybyła dopingować swoją drużynę. Stan murawy również nie napawał optymizmem. Od początku lepiej wyglądali goście, którzy próbowali rozgrywać piłkę, ale wciąż brakowało im skutecznego wykończenia. Jagiellończycy usilnie próbowali dogrywać piłkę do Mateusza Piątkowskiego, któremu udało się nawet oddać celny strzał. Dobrze zachował się jednak Grzegorz Sandomierski. Koniec końców w tym meczu więcej pracy miał Bartłomiej Drągowski, który w pierwszej połowie dwukrotnie uratował swój zespół przed utratą bramki.

 

Oba zespoły wyglądały dosyć solidnie w obronie i w przerwie mieliśmy bezbramkowy remis. W drugiej połowie na boisku zawitał jeszcze większy chaos, chociaż gra Jagiellonii wydawała się zdecydowanie bardziej opanowana, a to dzięki zejściu Dzalamidze, który rozegrał koszmarne spotkanie, zaliczył wiele strat i dzisiejszego występu nie może zaliczyć do udanych.

 

Dwukrotnie swój zespół ratował Sandomierski, ale w zasadzie Maciej Gajos i Mateusz Piątkowski z bardzo bliskiej odległości uderzali prosto w niego. Z pewnością nie było to najlepsze widowisko, a w końcówce piłkarze oddychali już rękawami. I nie ma co się im dziwić. Bezbramkowy remis na pewno jest sprawiedliwym wynikiem.

 

Jagiellonia – Zawisza 0:0

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)