Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Idealna szansa Pogoni
Pogoń może dziś awansować do czołowej ósemki.
fot. Marcin Karczewski / Superstar.com.pl
Pogoń może dziś awansować do czołowej ósemki.

Idealna szansa Pogoni

Piłka nożna | 02 marca 2015 14:39 | Hubert Błaszczyk

Spotkaniem Pogoni Szczecin z Górnikiem Łęczna zakończy się 22. kolejka T-Mobile Ekstraklasy. Fajerwerków w tym pojedynku nie należy się spodziewać. Sformułowanie „mecz walki” może ponownie wybrzmieć z ust piłkarzy.


18:00 Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna
Nie zagrają: Murayama (Pogoń), Małecki (Pogoń), Kalkowski (Górnik), Kaźmierczak (Górnik), Wiązowski (Górnik), Pogonowski (Górnik)


Portowcy po dwóch remisach stają przed dużą szansą na zwycięstwo. Górnik to najsłabszy obok Zawiszy zespół na wyjazdach w całej T-Mobile Ekstraklasie. Łęcznianie w meczach poza domem zdobyli tylko 6 punktów. 5 ostatnich meczów to 3 remisy i 2 porażki. Na wiosnę drużyna Jurija Szatałowa prezentuje się słabo. O ile ich gra w defensywie wygląda nieźle, to w ataku Górnik stwarzał sobie niewiele szans do zdobycia bramki. Do pierwszego składu ma wrócić Fiodor Czernych, ale czy on będzie remedium na problemy beniaminka w ataku? Szczerze w to wątpię.


Pogoń na wiosnę prezentuje się całkiem solidnie. W pierwszej kolejce zawodnicy Jana Kociana wypuścili pewne trzy punkty w ostatniej minucie meczu z Lechem Poznań. Portowcy zremisowali też po wyrównanym spotkaniu z Wisłą w Krakowie. Jeśli chcą wskoczyć do czołowej ósemki, to dziś nadarza się idealna sposobność, żeby to zrobić. W przypadku zwycięstwa szczecinianie wskoczą na 7. pozycję, wyrzucając z ósemki GKS Bełchatów.


Typ SPORT4FANS: Pogoń Szczecin i Górnik Łęczna nie strzeli
 

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)