Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Typy SPORT4FANS: Dzisiaj dzień gospodarzy

Typy SPORT4FANS: Dzisiaj dzień gospodarzy

Piłka nożna | 14 marca 2015 10:14 | Damian Wiśniewski

fot. x-news

Nasze wczorajsze typy okazały się, delikatnie mówiąc, mało trafione, ale nie poddajemy się. Prezentujemy Wam porcję prognoz na dzisiejsze mecze T-Mobile Ekstraklasy.


Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała
NASZ TYP: 1


Obie drużyny w tym roku raczej nie zachwycają, ale Górnik może się pochwalić na przykład tym, że nie przegrał jeszcze ani jednego meczu. Dzisiaj postawimy na niego, bo pokazywał już, że stać go na naprawdę dobrą grę przed własną publicznością, jak choćby wtedy, gdy stworzył fantastyczne widowisko w starciu ze Śląskiem Wrocław. Biorąc pod uwagę sytuację w tabeli, to obie drużyny będą podobnie zmotywowane – obie mają niedużą przewagę nad grupą spadkową i wciąż muszą bardzo, żeby się do niej nie zsunąć.


Górnik wygra, ale po wyrównanym meczu. Bielszczanie w starciu z Koroną pokazali, że potrafią walczyć do końca.


Jagiellonia Białystok – Górnik Łęczna
NASZ TYP: 1


Ten pojedynek budzi chyba u nas najmniejsze wątpliwości. Jagiellonia po świetnym początku roku nieco zwolniła, ale w jej przypadku możemy mieć chyba pewność, że to chwilowy stan rzeczy. Z takim rywalem, jak walczący o utrzymanie Górnik Łęczna białostocczanie powinni sobie poradzić, choć oczywiście musimy pamiętać, że na nowym stadionie Jagi wygrywała niedawno Korona. Podopieczni trenera Ształowa są oczywiście bardzo blisko grupy mistrzowskiej, ale ich styl gry często nie zachwyca.


Jeśli gospodarze zagrają na swoim wysokim poziomie, to nie powinni mieć większych problemów.


Zawisza Bydgoszcz – Lech Poznań
NASZ TYP: X


Na pozór wszystko wygląda łatwo i przejrzyście. Drużyna z aspiracjami walki o tytuł mistrzowski przyjeżdża na boisko czerwonej latarni ligi, więc powinna bez większych problemów sprawić jej solidny łomot. Ale to tylko na pozór. Zawisza od nowego roku postanowił, że jednak nie odda tak łatwo miejsca w lidze i powalczy o utrzymanie, czego efektem były dwa remisy i dwa zwycięstwa. Lech z kolei dość kiepsko radzi sobie w tym sezonie w meczach wyjazdowych, wygrywając zaledwie dwa z jedenastu.


I dzisiaj też nie wygra. Żeby, cytując klasyka, liga była ciekawsza.

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)