Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Grzyb: Chciałbym zostać trenerem

fot. x-news

Grzyb: Chciałbym zostać trenerem

Piłka nożna | 14 marca 2015 21:25 | Mateusz Decyk

Jagiellonia Białystok wygrała z Górnikiem Łęczna, po sporej dawce szczęścia, jednak w rozmowach pomeczowych, tematem głównym nie zawsze było samo spotkanie. Grzegorz Bonin ocenił szanse Górnika w zmaganiach o pierwszą ósemkę. Rafał Grzyb wyjawił co nieco o swoich planach dotyczących ,,życia po życiu''.

 

Grzegorz Bonin pomimo strzelonej bramki, po pięknym rajdzie prawą stroną nie mógł być szczęśliwy po spotkaniu w Białymstoku. W walce o ósemce liczy się każdy punkt, a na takie straty nie można sobie pozwolić

- Myślę, że szansę na pierwszą ósemkę będziemy mieć do końca i będziemy o to mocno walczyć. - powiedział pomocnik Górnika Łęczna. - Wydaje mi się, że zasługujemy na miejsce w górnej połowie tabeli. Czasem zdarza się tak, że atakujesz, przeważasz, masz więcej szans i nie wygrywasz meczu. W walce o pierwszą ósemkę decydować będą detale, tak jak dzisiaj decydowało wykończenie, które u nas ewidentnie szwankowało.

 

W trakcie rozmowy Rafała Grzyba z dziennikarzami pojawił się temat kariery trenerskiej. Zawodnik Jagiellonii ma już swoje lata, a ostatnio w mediach pojawiły się informacje o wyrobionych przez niego papierach na trenowanie.

 

- Na razie to są jakieś pierwsze szczeble jeśli chodzi o przygodę trenerską, więc nie przywiązuję teraz do tego jakiejś większej wagi. - stwierdził kapitan Jagiellonii Białystok, który tego dnia miał ewidentne problemy ze zrobieniem różnicy w środku pola – Zawodowo zajmuję się graniem, także ciężko w tym momencie pogodzić jedno i drugie, ale jak to się mówi – papier jest potrzebny, bo później te licencje będą wymagane. Zawsze u schyłku kariery pojawia się u piłkarza pytanie – co dalej po karierze piłkarskiej? Wielu z nich idzie drogą przygody w formie trenera i nie ukrywam, że właśnie w tym kierunku chciałbym pójść. Mimo wszystko to nie jest jeszcze definitywna decyzja, bo później pozostaje do wykonania jeszcze kilka kroków.

 


Zobacz również
Król Białegostoku powraca na tron!
14-mar-2015


Zobacz również
Probierz: Nie mamy ,,Dream Teamu''
14-mar-2015


Zobacz również
Drągowski: Siostra poprzeczka pomogła
14-mar-2015

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)