Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Drągowski: Siostra poprzeczka pomogła

Drągowski: Siostra poprzeczka pomogła

Piłka nożna | 14 marca 2015 22:15 | Mateusz Decyk

fot. x-news

Bartłomiej Drągowski został po raz kolejny bohaterem Białegostoku. Nie tylko jego umiejętności, ale też niezwykłe szczęście, które towarzyszy mu od początków jego występów w barwach Jagiellonii, pomogło mu zdobyć serca wszystkich kibiców.


- Tak jak już wszyscy zdążyli się przyzwyczaić, siostra poprzeczka pomogła. - młody golkiper Jagiellonii Białystok nawiązał dwóch poprzeczek, w które w sobotni wieczór zanotowali kolejno Cernych i Mraz. - Mnie to bardzo cieszy, udało mi się parę piłek odbić. Bardzo fajnie, że Mateusz (Piątkowski – przyp. Red.) ustrzelił dwie bramki, które były całkiem ładnymi trafieniami. Cieszymy się, ze zwycięstwa, mimo że nie odnieśliśmy go w dobrym stylu. Każde trzy punkty cieszą teraz tak samo. Przez cały mecz byłem mocno skoncentrowany na graniu, nie myślałem o tym ile strzałów już padło na moją bramkę, ile było słupków, a ile poprzeczek. Na pewno ucieszyłem się, że jeszcze ktoś mu pomaga w tej bramce, więc nie czułem się sam (śmiech).


- Wszyscy jesteśmy zadowoleni, szczęście mi dzisiaj sprzyjało i nam wszystkim. To jest dobry prognostyk na następne mecze. Kiedy Bonin szarżował na naszą bramkę, szczerze mówiąc nie myślałem, że padnie gol, ale jak już bramka padła, to musieliśmy o niej jak najszybciej zapomnieć, bo nie zachowaliśmy się wtedy dobrze. Udało się posłać tą sytuację w niepamięć i strzelić bramkę wyprowadzającą nas na prowadzenie.

 


Zobacz również
Król Białegostoku powraca na tron!
14-mar-2015


Zobacz również
Probierz: Nie mamy ,,Dream Teamu''
14-mar-2015


Zobacz również
Grzyb: Chciałbym zostać trenerem
14-mar-2015

 

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)