Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Dwa najstarsze zespoły Ekstraklasy kończą 2. kolejkę – typy SPORT4FANS

Dwa najstarsze zespoły Ekstraklasy kończą 2. kolejkę – typy SPORT4FANS

Piłka nożna | 27 lipca 2015 12:34 | Hubert Błaszczyk
Łukasz Madej
fot. Marcin Karczewski / Superstar.com.pl
Łukasz Madej

Poniedziałkowe spotkanie Górnika Łęczna z Górnikiem Zabrze będzie kończyć 2. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy. Oba zespoły nieźle rozpoczęły sezon, ale z ich pierwszych meczów nie należy wyciągać zbyt daleko idących wniosków.


Po obu Górnikach nie spodziewamy się efektownej gry i gradu bramek. To drużyny, które bazują przede wszystkim na obronie dostępu do własnej bramki. W pierwszej kolejce lepiej udało się to łęcznianom, którzy z Chorzowa przyjechali z trzema punktami i bez straconej bramki. Wszyscy jednak widzą, w jakiej formie na początku sezonu jest Ruch. To jedna z tych drużyn, która są jeszcze w trakcie budowy.


Zabrzanom dość przeciętnie wyszedł pierwszy mecz w Krakowie. Remis na trudnym terenie z Wisłą może cieszyć, gra już mniej. Bardzo niepewny w bramce był Sebastian Przyrowski. To zawodnik, który powinien wnosić do drużyny doświadczenie, tymczasem golkiper Górnika popełnił błąd, kosztujący jego zespół utratę punktów. Do Ekstraklasy wróciły „Przyrosie”. Czy na długo?Naszym zdaniem poniedziałkowy pojedynek rozstrzygnie jedna bramka. Zależeć na jej strzeleniu powinno Fiodorowi Czernychowi. Litwina przyjeżdżają oglądać Włosi z Atalanty Bergamo, która jest w stanie za niego wyłożyć nawet 500 tysięcy euro.


TYP SPORT4FANS:
Górnik Łęczna, poniżej 2,5 gola
 

HUBERT BŁASZCZYK

TWITTER: @hubertblaszczyk

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)