Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Świetne widowisko w Krakowie. Jaga remisuje z Cracovią!

Świetne widowisko w Krakowie. Jaga remisuje z Cracovią!

Piłka nożna | 23 sierpnia 2015 12:59 | Dominik Ciarkowski

fot. Facebook

Piłkarze Cracovii wciąż nie ulegają rywalom na swoim stadionie! Tym razem nie zwycięstwo, a remis mogliśmy zobaczyć na stadionie im. Józefa Piłsudskiego. Spotkanie było bardzo ciężkie dla obu stron, ale również obie strony zdobyły po bramce - stadiony świata. 


Cracovia dobrze rozpoczęła dzisiejsze spotkanie i już od pierwszych minut starała się zdominować przeciwnika. W 22. minucie efektownym strzałem zza 17. metra popisał się Konstantin Vassiljev i zaskoczył Pilarza, który tak na prawdę nie miał niec do powiedzenia w tym przypadku. Piłka poszybowała w "okienko" bramki gości. Ta bramka podrażniła tylko piłkarzy z Krakowa, którzy z wszystkich sił próbowali wyrównać stan rywalizacji. Cieżar gry w swoje ręce w 28.minucie spotkania wziął Marcin Budziński, który dostał podanie od Kapustki i bez jak w pierwszej sytuacji z tystansu.  Bramkarz Jagi mógł tylko bezradnie oglądać jak piłka wpada do jego siatki (ponowanie jak w pierwszej sytuacji). 


Drugą część spotkania mogliśmy zobaczyć bez Mateusza Cetnarskiego, który w jednym starć nabawił się kontuzji. Wszezdł za niego Covilo, który od początku swojej gry na boisku próbował zagrażać bramce Drągowskiego. „Pasy" przez większą cześć drugiej połowy starały się atakować, lecz często brakowało dobrego podania. W 92. minucie piłkę meczową miał Rakels, lecz niestety zabrakło odrobinę zimnej krwi pod bramką Drągowskiego. Za sprawą dwóch pięknych bramek Vassiljeva i „Budzika" oraz szybkiego tempa gry, mecz może śmiało kandydować na miano „meczu kolejki".


Cracovia - Jagiellonia Białystok 1:1(1:1)


'22 Konstantin Vassilievs (0:1)
'27 Marcin Budziński (1:1)


Skład Jagiellonii: Bartłomiej Drągowski, Filip Modelski, Sebastian Madera, Igors Tarasovs, Piotr Tomasik, Jacek Góralski('53 Alvarinho) , Rafał Grzyb, Maciej Gajos('80 Przemysław Frankowski), Konstantin Vassiljev, Karol Świderski('53 Taras Romanchuk, Piotr Grzelczak


Skład Cracovii: Krzysztof Pilarz, Jakub Wójcicki('65 Bartosz Rymaniak), Sreten Sretenović, Piotr Polczak, Hubert Wołąkiewicz('56 Deleu), Damian Dąbrowski, Mateusz Cetnarski('46 Miroslav Čovilo) ,Deniss Rakels, Marcin Budziński, Bartosz Kapustka, Dariusz Zjawiński


Żółte kartki: Alvarinho ('66), Piotr Grzelczak ('85), Taras Romanchuk ('88) - wszyscy Jagiellonia Białystok.


Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)