Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Mila: Wtedy tylko trener wyciągnie konsekwencje

Mila: Wtedy tylko trener wyciągnie konsekwencje

Piłka nożna | 06 września 2015 18:01 | Mateusz Decyk

fot. superstar.com.pl

Przed poniedziałkowym spotkaniem z Gibraltarem, na Stadionie Narodowym, na konferencji prasowej pojawili się piłkarze reprezentacji Polski, którzy przez media awizowani się do pierwszego składu na mecz eliminacyjny.


Sebastian Mila: Wiedzę mamy bardzo dużą ze względu na to, że mieliśmy analizę tego przeciwnika i jest to rywal, którego chcemy pokonać. Tak to jest, że jak się gra z mistrzami Świata i momentami jest to wyrównany pojedynek to nie ma nic dziwnego, w tym że chcemy wygrać wysoko. Najważniejsze, tak jak powiedział trener, są trzy punkty. Oczywiście w Polsce jest pewnie ze stu tysięcy piłkarzy, którzy chcieliby zagrać z Gibraltarem na Stadionie Narodowym i wszyscy piłkarze z niecierpliwością czekają na decyzje co do składu. W naszych szeregach nie ma mowy o rozmowach co do liczby zdobytych bramek, którą powinniśmy osiągnąć, bo to prowadzi do wywrotki przed meczem i sami wtedy strzelamy sobie samobója. Trzeba podkreślić, że wszyscy mieli z nimi problemy w pierwszej połowie, a mecz do przerwy był ciężki i zdajemy sobie sprawę, że początek może wyglądać ciężko, ale jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz. Jeśli wygramy wysoko to będziemy zadowoleni, podobnie jak i kibice, jeśli wygramy niższą różnicą bramek, to nikt na pewno nie będzie wieszać na nas psów, a konsekwencje wyciągnie tylko trener.


Piotr Zieliński: Znamy słabsze i mocniejsze strony rywala,ale znamy również swoją wartość i jeśli pokażemy ją na boisku wygramy. Taki jest nasz cel.

 

Kamil Wilczek: Nawet jako piłkarz formacji ofensywnej nie dyskutuję z nikim o tym jak wysoko powinniśmy wygrać. Trzy punkty są najważniejsze, a to ile bramek uda nam się zdobyć zweryfikuje boisko.

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)