Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Czerczesow: Szybko strzelona bramka wcale nie jest korzystna

Czerczesow: Szybko strzelona bramka wcale nie jest korzystna

Piłka nożna | 21 lutego 2016 18:58 | Redakcja
Legia miała dużo pożytku z pary Prijović - Nikolić.
fot. Mateusz Kostrzewa
Legia miała dużo pożytku z pary Prijović - Nikolić.

- Najważniejsze jest dziś zwycięstwo. Wiedzieliśmy, że to nie będzie łatwy mecz. Czasem szybko zdobyta bramka wcale nie jest korzystna dla drużyny i tak było dziś w naszym przypadku - powiedział po meczu w Lubinie trener Stanisław Czerczesow.


- Szybko strzeliliśmy pierwszego gola, potem podwyższyliśmy prowadzenie na 2:0 i wydawało nam się, że będziemy mieć mecz pod kontrolą. Tymczasem jedziemy do domu ze świadomością i przekonaniem, że wygraliśmy zasłużenie, ale w pierwszej połowie zdarzały się momenty, podczas których to Zagłębie Lubin było częściej w posiadaniu piłki. W drugiej połowie, mimo że to oni strzelili gola, z naszej strony wyglądało to już lepiej - powiedział Czerczesow.


Jedynym problem Legionistów po tym spotkaniu jest uraz Stojana Vranjesa. Słoweniec być może zdoła wyleczyć uraz do następnej kolejki. Przeciwko Ruchowi Chorzów na pewno nie wystąpi Guilherme, który w pojedynku z Zagłębiem otrzymał czwartą żółtą kartkę w tym sezonie. - Stojan Vranjes opuścił boisko z dwóch powodów. Po pierwsze rzeczywiście odniósł kontuzję. Po drugie uznałem, że potrzebujemy wzmocnienia w drugiej linii - zakończył trener Legii.


Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)