Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Łukasz Trałka: Walczymy o trzy punkty w kolejnym spotkaniu. Proszę nas tak szybko nie skreślać

Łukasz Trałka: Walczymy o trzy punkty w kolejnym spotkaniu. Proszę nas tak szybko nie skreślać

Piłka nożna | 28 lutego 2016 19:11 | Adrian Szymczak

fot. Monika Wantoła

Brak sytuacji podbramkowych i powtarzalne błędy w obronie sprawiły, że Lech przegrał z Jagiellonią. Łukasz Trałka jak zawsze walczył za dwóch, ale znów czegoś zabrakło.

 

- Raz - za mało stwarzaliśmy szans na zdobycie bramki, bo tych sytuacji stuprocentowych nie było wcale. Dwa - bramki praktycznie z niczego. Piłka po stałym fragmencie wisiała długo w powietrzu, skakaliśmy, Tarasovs wyskoczył najwyżej i piłka wpadła do siatki. Musimy poprawić atak na piłkę przy takich sytuacjach. Ciężko jest wyeliminować taki błąd, ciężko to wytrenować. Druga bramka z karnego i już po tych dwóch bramkach było nam zdecydowanie ciężej. Po dwubramkowej zaliczce było pewne, że Jaga będzie broniła bardzo blisko siebie, będą biegać po całym boisku i grać agresywnie i tak niestety było. Problem był ze stwarzaniem sytuacji. Jaga grała bardzo blisko siebie i bardzo dobrze się broniła. Mieliśmy duży problem ze sforsowaniem ich szyków obronnych - mówił kapitan Lecha Poznań.

 

Lech przegrał drugie spotkanie z rzędu tracąc więcej niż jedną bramkę. Swoją grą w spotkaniu z Jagiellonią przypominali zespół, który na początku sezonu był na ostatnim miejscu w tabeli. - Nie myślę o żadnych demonach z przeszłości. Trzeba się skupić na tym co jest do zrobienia i myślę nad kolejnym spotkaniem. Nie ma co sięgać pamięcią w przeszłość.


- Jak byliśmy na ostatnim miejscu to nikt nie wierzył, że będziemy w pierwszej ósemce, a jednak się znaleźliśmy. Proszę nas tak szybko nie skreślać. Walczymy o trzy punktu w kolejnym spotkaniu.

 

Debiut w pierwszym zespole zaliczył 17-letni Kamil Jóźwiak. Młody zawodnik Akademii Lecha Poznań pokazał się z dobrej strony i z jego występu był zadowolony także kapitan Lecha Poznań. - Jego występ oceniam pozytywnie. Jest to młody chłopak, próbował trochę akcji indywidualnych, starał się. Wszedł w trudnym momencie, bo przegrywaliśmy już 0:2, ale był widoczny i zasłużył na pozytywną ocenę - zakończył Łukasz Trałka.

Z Poznania
Adrian Szymczak

 

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)