Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Kontrowersje przy golu dla Legii. Czerczesow: Zdobyliśmy bramkę zasłużenie

Kontrowersje przy golu dla Legii. Czerczesow: Zdobyliśmy bramkę zasłużenie

Piłka nożna | 28 lutego 2016 21:34 | Hubert Błaszczyk
Stanisław Czerczesow
Stanisław Czerczesow

- Legia wygrała zasłużenie. Punktem zwrotnym była pierwsza bramka. Potrafiliśmy stwarzać sobie sytuacje. Jak pokazały powtórki był spalony. Później wydarzył się ten nieszczęśliwy strzał Pawła Oleksego. Trudno odmówić mojej drużynie walki. Końcówka pokazała, że do końca graliśmy, o jak najlepszy wynik - mówił po przegranej 0:2 z Legią Warszawa trener Ruchu Chorzów, Waldemar Fornalik.

 

Z trenerem chorzowian nie zgodził się po kilku minutach Stanisław Czerczesow. - Nie wiem, czy przy golu był spalony. Strzelony gol zawsze wpływa na przebieg meczu. Uważam, że zdobyliśmy bramkę zasłużenie. Gdyby piłka nie wpadła do siatki w tej sytuacji, wpadłaby w innej. Trafiliśmy w poprzeczkę, piłka przeszła tuż obok słupka. Mieliśmy swoje sytuacje.

Szkoleniowiec Legii przyznał, że chorzowianie niczym go nie zaskoczyli. - Szykowaliśmy się właśnie na takie spotkanie. Zdawaliśmy sobie sprawę, że Ruch w ostatnich dwóch meczach zagrał na zero z tyłu. Cieszymy się, że udało nam się odnieść zwycięstwo.

 

Warszawianie po niedzielnej wygranej wskoczyli na fotel lidera Ekstraklasy. Czy utrzymają się na nim do końca rozgrywek? - System jest jaki jest. Nie wiem, kto go wymyślił. Dla wszystkich zasady Ekstraklasy są takie same. Ja nie jestem matematykiem, tylko trenerem. Nie dzielę, nie dodaję. W każdym meczu gramy o trzy punkty - przyznał Czerczesow.

 

HUBERT BŁASZCZYK
TWITTER: @hubertblaszczyk


Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)