Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Flavio Paixao naubliżał polskiemu sędziemu. Musiał przeprosić!

Flavio Paixao naubliżał polskiemu sędziemu. Musiał przeprosić!

Piłka nożna | 06 kwietnia 2016 15:41 | Redakcja
Flavio Paixão naubliżał Szymonowi Marciniakowi.
fot. Marcin Karczewski / Superstar.com.pl
Flavio Paixão naubliżał Szymonowi Marciniakowi.

Bracia Paixao nie należą do zawodników, którzy potrafią trzymać język za zębami. Wcześniej nie najlepiej o najlepszym polskim arbitrze, Szymonie Marciniaku wypowiadał się Marco, po meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem a Benfiką upust negatywnym emocjom dał Flavio. – On nienawidzi Portugalczyków. Ten sędzia to zwyczajny tchórz. Obraził już mnie i mojego brata – pisał na Facebooku.

 

Nie podyktował skandalicznego rzutu karnego. Dla przeciwników Benfiki zagwizdałby w kilka sekund. To skandal, że ten pajac dalej sędziuje mecze na takim poziomie – wyjaśniał zawodnik Lechii.

 

Paixao nie spodziewał się, że jego wpis wywoła taką burzę. Zawodnik był obszernie cytowany przez portugalskie media. Temat podchwyciły też największe polskie portale. Piłkarz przeprosił już polskiego arbitra, ale jego oświadczenie nie zamyka sprawy. Wpisami Portugalczyka zajmie się Wydział Dyscypliny PZPN.

 

Oświadczenie Flavio Paixao:

 

Przepraszam Pana sędziego Szymona Marciniaka za obraźliwe słowa, jakich użyłem pod jego adresem, dokonując wpisu na jednym z portali społecznościowych.


Jako Portugalczyk kibicowałem w spotkaniu Bayernu z Benficą drużynie gości i po zakończeniu gry, zakończonej porażką zespołu z Lizbony, kierowały mną nadmierne emocje. Będąc zawodowym piłkarzem, nie powinienem ich jednak uzewnętrzniać, tym bardziej publicznie. To było nieprofesjonalne zachowanie z mojej strony.


W chwili obecnej mogę jedynie wyrazić skruchę z powodu użytych słów i obiecać, że podobna sytuacja w przyszłości nie będzie mieć miejsca


Flávio Paixão


Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)