Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Niemcy chcą powalczyć w Landshut. „Żużel w Niemczech znów jest na fali”

Niemcy chcą powalczyć w Landshut. „Żużel w Niemczech znów jest na fali”

Piłka nożna | 11 kwietnia 2016 14:02 | Redakcja
City Team chce powalczyć o dobry wynik w Landshut.
fot. Marcin Karczewski / Superstar.com.pl
City Team chce powalczyć o dobry wynik w Landshut.

OneSolar Arena Landshut - Ellermühle – na tym obiekcie już 5 maja najlepsze żużlowe pary stoczą bój o kolejne dziesięć punktów w klasyfikacji generalnej Speedway Best Pairs Cup. Z pewnością o lepszy wynik powalczą drużyny, w których startują reprezentanci Niemiec.


– To były dla nas trudne, ale jakże ważne zawody. Poprzednio mogliśmy oglądać zmagania na MotoArenie jedynie w telewizji, a teraz sam byliśmy jego uczestnikami. Wiemy, że kibice oczekiwali po nas zdobycia większej ilości punktów, ale trzeba pamiętać, że startowaliśmy z najlepszymi żużlowcami na świecie – mówi Tobias Kroner, City Team. –Pomimo słabszego wyniku, byliśmy jedną drużyną. Pomagaliśmy sobie wzajemnie i odbywaliśmy mini spotkania przed każdym biegiem. To była prawdziwa drużyna! – zakończył Kroner.


Świetna rywalizacja i wielkie emocje na MotoArenie sprawiły, że zainteresowanie turniejem w Landshut momentalnie się zwiększyło. – Organizacja drugiej rundy jest dla nas ogromnym wyzwaniem. Zdajemy sobie sprawę z potencjału jaki drzemie w dyscyplinie. Żużel w Niemczech znów jest na fali – mówi wiceprezes AC Landshut, Gerald Simbeck.

 

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)