Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Trener Armenii: sędzia podjął decyzję zbyt pochopnie

Trener Armenii: sędzia podjął decyzję zbyt pochopnie

Piłka nożna | 11 paździenika 2016 23:21 | Hubert Błaszczyk
Warużan Sukiasjan
fot. UEFA.COM
Warużan Sukiasjan

– Szybko uszczelniliśmy linię obrony. Polacy mieli dobre okazje, ale my graliśmy w tym samym systemie. Nie zmieniłem nic w ustawieniu – powiedział na konferencji prasowej Warużan Sukiasjan.

 

Armenia odbudowała się po wysokiej porażce 0:5 z Rumunią. W Warszawie postawiła trudne warunki biało-czerwonym. Robert Lewandowski zwycięskiego gola strzelił dopiero w 95. minucie.

 

– W każdej drużynie jest tak, że bywają lepsze i gorsze chwile. W tym meczu daliśmy z siebie wszystko. Reprezentacja odnalazła w sobie siłę do walki. Nie chcę wypowiadać się na temat sędziego, ale czy zwróciliście uwagę, w której minucie otrzymaliśmy pierwszą żółtą kartkę? Zazwyczaj jest tak, że najpierw ostrzega się zawodnika. Gdyby Ozbiliz wykorzystał szansę w końcówce, to my byśmy zdobyli trzy punkty – dodał trener.

 

Co Sukiasjan sądzi na temat kapitana polskiej drużyny? – Każda reprezentacja chciałaby mieć takiego napastnika jak Lewandowski. Chciałbym podkreślić, że nasi obrońcy również wykonali odpowiednio swoją pracę – przyznał selekcjoner Ormian.
 

Po trzech spotkaniach Armenia w grupie E pozostaje bez zdobytego punktu. Porwadzi z dorobkiem siedmiu "oczek" Czarnogóra, tyle samo punktów mają biło-czerwoni.  – Sytuacja będzie bardzo napięta. Jest kilku faworytów – skomentował aktualną sytuację w kwalifikacjach do mundialu Sukiasjan.

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)