Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Bjelica: sędzia międzynarodowy popełnił wielki błąd

Bjelica: sędzia międzynarodowy popełnił wielki błąd

Piłka nożna | 22 paździenika 2016 23:59 | Hubert Błaszczyk
Szymon Marciniak
fot. Marcin Karczewski / Superstar.com.pl
Szymon Marciniak

– Burić nie poniesie konsekwencji. Tak naprawdę nie wiem, co dokładnie się stało, bo na boisku pojawiło się wielu piłkarzy. Muszę tę sytuację zobaczyć na wideo – mówił o bójce po wyrównującym golu trener Lecha Poznań, Nenad Bjelica.

 

– To było bardzo interesujące spotkanie dla kibiców. Legia miała trochę więcej szczęścia. W pierwszej połowie nie zagraliśmy tak, jak byśmy chcieli. Popełnialiśmy wiele błędów w pomocy. W końcówce pokazaliśmy charakter. Nie może być tak, że międzynarodowy sędzia liniowy popełnia tak wielki błąd. Takie rzeczy zdarzają się jednak w futbolu – przyznał szkoleniowiec Kolejorza.

 

Chorwat został zapytany o pomysł na grę przeciwko mistrzom Polski. Poznaniacy od pierwszej minuty zagrali bez klasycznego napastnik.

 

– Próbowaliśmy grać ofensywnymi zawodnikami – Makuszewskim i Pawłowskim. Staraliśmy się być w bliskim kontakcie z przeciwnikiem. Zabrakło ostatniego podania. Skracaliśmy dystans przy przeciwniku, co odbiło się na grze rywali. Legia nie oddała zbyt wielu strzałów. Była jedna sytuacja Jana Bednarka i Nemanji Nikolicia. Na pewno nie zagraliśmy perfekcyjnego spotkania – zakończył Bjelica.
 

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)