Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Wojciech Szczęsny: Jeśli moja matematyka jest na niezłym poziomie…

Wojciech Szczęsny: Jeśli moja matematyka jest na niezłym poziomie…

Piłka nożna | 11 czerwca 2017 16:05 | Redakcja
Wojciech Szczęsny
fot. Marcin Karczewski / Superstar.com.pl
Wojciech Szczęsny

- Trzeba wygrywać i zbierać punkty. Jeśli moja matematyka jest na niezłym poziomie, to gwarancję gry na mundialu da nam siedem punktów. Trzeba je jak najszybciej zdobyć, najlepiej w trzech kolejnych meczach - powiedział Wojciech Szczęsny po meczu z Rumunią.


Wojciech Szczęsny wrócił do wyjściowego składu reprezentacji Polski po 363 dniach. Od spotkania z Irlandią Północną na Euro 2016 we Francji, zagrał jedynie 45. minut w towarzyskim spotkaniu ze Słowenią. W reprezentacyjnej bramce trwał czas Łukasza Fabiańskiego. W meczu z Rumunią, Adam Nawałka znów postawił na Szczęsnego.


- Na każde zgrupowanie przyjeżdżam z nadzieją i chęcią do gry. Później wszystko zależy od trenera. W meczu z Rumunią postawił na mnie i bardzo się z tego cieszę - przyznał po meczu 27-letni bramkarz.


Powrót Szczęsnego do składu reprezentacji wypadł okazale. Polacy pokonali Rumunię 3:1. Do pełni szczęścia zabrakło czystego konta, ale po spotkaniu piłkarze podkreślali, że najważniejsze są kolejne trzy punkty. - Trzeba wygrywać i zbierać punkty. Jeśli moja matematyka jest na niezłym poziomie, to gwarancję gry na mundialu da nam siedem punktów. Trzeba je jak najszybciej zdobyć, najlepiej w trzech kolejnych meczach. Przyzwyczajamy kibiców do zwycięstw i nie chcemy tego zmieniać - podsumował Szczęsny.

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)