Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna "Gramy dalej" - autobiografia Alessandro Del Piero
Alessandro Del Piero
Alessandro Del Piero

"Gramy dalej" - autobiografia Alessandro Del Piero

Piłka nożna | 15 maja 2013 16:25 | Hubert Błaszczyk

Niedawno oferta książek sportowych Wydawnictwa SQN wzbogaciła się o nową pozycję! Tym razem zaprezentowana została autobiografia gwiazdy klubu Juventus, Alessandra Del Piero, wydana wspólnie z redakcją JuvePoland. Premiera książki odbyła się 8 maja. Polskie wydanie jest pierwszym przekładem autobiografii Del Piero na świecie!


Nazywam się Alessandro Del Piero i gram w piłkę nożną.
Mogę powiedzieć, że spełniło się moje marzenie.
Los nie mógł być dla mnie bardziej łaskawy.


Gramy dalej to precyzyjne i szczere podsumowanie dotychczasowej kariery kapitana klubu Juventus, który bez wątpienia jest wielką gwiazdą futbolu. Podczas swojej dotychczasowej kariery rozegrał 705 meczów i zdobył 289 bramek, w tym mistrzostwo świata dla Włoch w 2006 roku.


W Gramy dalej udowadnia, że mimo sławy jest obecnie taki sam jak wtedy, gdy opuszczał rodzinną miejscowość, żeby walczyć na wielkich boiskach. Wciąż najważniejsze są dla niego pasja, przyjaźń, uczciwość, duch drużyny, poświęcenie i wyzwanie. Jest uwielbiany przez miliony kibiców i szanowany przez kolegów z zespołu, których przez wiele lat jako kapitan drużyny prowadził do zwycięstwa.

 

Tytuł, jaki piłkarz wybrał dla swojej autobiografii, jest dowodem na to, że nadal chce się rozwijać, chce grać dalej. Pokolenie młodszych piłkarzy nie jest dla niego konkurencją. Del Piero wciąż prezentuje na boisku niesamowitą wirtuozerię, entuzjastycznie walcząc od początku do końca i dając z siebie wszystko.


Informacja o autorze:
Alessandro del Piero to kapitan włoskiego klubu piłkarskiego Juventus – drużyny, z którą związany był przez dwadzieścia ostatnich lat i z którą wygrał wszystko, co było do wygrania. Wielokrotnie reprezentował Włochy w piłkarskich mistrzostwach świata, a w 2006 roku zdobył Puchar Świata na Mundialu w Niemczech.

 

Wydawca w Polsce:
Sine Qua Non – Wydawnictwo SQN powstało w połowie 2010 roku. Ideą, która przyświecała założycielom jest publikowanie książek “z pasją”. Dla jednych pasją jest piłka nożna, dla innych film, trzeci interesuje się sztuką współczesną a jeszcze kolejny po prostu literaturą. Jednak każdy z nich ma możliwość dzielić się swoją pasją właśnie poprzez książkę.

 

W oparciu o te założenia działa Sine Qua Non. Wśród pozycji, które ukazały się nakładem wydawnictwa można znaleźć książki o piłce nożnej, sztuce współczesnej, serialowe oraz inne, które są realizacją pasji.

 

Giochiamo Ancora "Gramy dalej "

Autor: Alessandro Del Piero
Tłumaczenie: Marcin Nowomiejski
Język oryginału: włoski
Wydawnictwo: SQN
Liczba stron: 192 + 8 wkładka zdjęciowa
Data wydania: 8 maja 2013
ISBN: 978-83-63248-94-9
Cena: 39,90 z VAT

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)