Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Niedziela w T-Mobile Ekstraklasie

Niedziela w T-Mobile Ekstraklasie

Piłka nożna | 21 lipca 2013 09:56 | Damian Wiśniewski

fot. T-Mobile Ekstraklasa / x-news

 W dzisiejszym dniu na boiska T-Mobile Ekstraklasy wybiegną kolejni gracze, z czołowych drużyn ubiegłego sezonu. Po wczorajszej demolce, jaką urządzili piłkarze Legii Widzewowi, dziś zobaczymy jak poradzi sobie Śląsk, Piast i Lech.

 

Korona – Śląsk
NASZ TYP X

 

Poprzednie rozgrywki nie były najbardziej udane ani dla jednych ani dla drugich. Korona wyjechała poza pierwszą dziesiątkę i osiadła na lokacie 11, a Śląsk broniąc tytułu zajął miejsce trzecie.

 

Przed pierwszym gwizdkiem teoretycznym faworytem są Wrocławianie. Musimy jednak pamiętać o tym, jak waleczna jest kielecka drużyna, kiedy przychodzi jej grać na własnym stadionie. Stąd stawiamy na remis.

 

Początek meczu o 15:30. Transmisja w Canal+ Famili oraz Polsat Sport

 

Cracovia – Piast
NASZ TYP 2

 

Cracovia, to kolejny po Zawiszy beniaminek naszej ligi. Wczoraj bydgoszczanie ulegli Jagielloni, dziś najprawdopodobniej Piast poradzi sobie w Krakowie.

 

Czwarta drużyna ubiegłego sezonu ekstraklasy podchodzi do tego meczu, po niezłym pucharowym meczu w Agdam. Piast jest lepszym zespołem od Cracovii i dziś powinien wygrać. Stawiamy na dość spokojne 0:2.

 

Początek meczu o 18. Transmisja w Canal+ Famili oraz Polsat Sport Extra

 

Ruch Chorzów – Lech Poznań
NASZ TYP 2

 

Druga od końca drużyna ubiegłego sezonu podejmuje drugą drużynę od góry. Po każdym względem lepszy Lech jedzie do Chorzowa na mecz z Ruchem.

 

Ten pojedynek nie powinien mieć większej historii. Coś nam podpowiada, że będzie bardzo podobny do wczorajszego meczu Legii z Widzewem. Czyli bardzo szybko zapewniona i wysoka wygrana faworytów. Stawiamy na 0:3.

 

Początek meczu o 20:30. Transmisja w Canal+ Famili.

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)