Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Sobota w T-Mobile Ekstraklasie

Sobota w T-Mobile Ekstraklasie

Piłka nożna | 27 lipca 2013 10:20 | Damian Wiśniewski
Tomasz Brzyski, lewoskrzydłowy Legii
fot. T-Mobile Ekstraklasa / x-news
Tomasz Brzyski, lewoskrzydłowy Legii

Po wczorajszych, pasjonujących jak czterogodzinny mecz szachowy spotkaniach, dziś przyszła pora na kolejne męczar…, yyy, to znaczy emocje. Mistrz Polski i lider tabeli Legia Warszawa pojedzie do Szczecina na mecz z Pogonią, a Górnik zmierzy się na wyjeździe z Podbeskidziem.

 

Podbeskidzie Bielsko Biała – Górnik Zabrze
NASZ TYP 1

 

W ubiegłej kolejce, oba kluby pokazały się z pewnej strony. O Podbeskidziu dowiedzieliśmy się, że potrafi sobie całkiem dobrze radzić bez Roberta Demjana, a o Górniku, iż jest tak słaby, że nie potrafi pokonać Wisły, która na mecz wychodzi bez jednego choćby napastnika.

 

Podopieczni Adama Nawałki pokazali również, że wciąż bliżej im do formy z wiosny poprzednich rozgrywek, aniżeli jesieni. Na ich nieszczęście, to samo pokazali piłkarze Czesława Michniewicza. Bielszczanie może nie mają takich indywidualności, ale mają świetną drużynę. Dzisiaj to powinno wystarczyć i naszym zdaniem pokonają Górnika, jedną lub nawet dwiema bramkami,

 

Początek meczu o 18. Transmisja w Canal+ Famili i Polsat Sport Extra

 

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
NASZ TYP 2

 

Przed tygodniem oba zespoły zgarnęły po trzy punkty. Legia wykonała swój plan rozbijając Widzew 5:1, a Pogoń dość niespodziewanie wyrwała zwycięstwo z Lubina, ogrywając Zagłębie 0:2. Jan Urban pokazał, że nawet wystawiając rezerwowy skład jest w stanie wygrywać, a Dariusz Wdowczyk, że dysponuje bardzo dobrym duetem Japończyków (Murayama i Akahoshi).

 

Zwycięży Legia i nikogo to nie zdziwi. Warszawianie dysponują zdecydowanie większą siłą rażenia, zawodnikami lepszymi pod każdym względem niż ich dzisiejsi rywale i to będzie doskonale widać. Stawiamy na wynik podobny do tego, jaki padł w Szczecinie przed rokiem, czyli 0:3.

 

Początek meczu o 20:30. Transmisja w Canal+ Famili.

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)