Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Piłka nożna Po Barcelonie czas na Jagiellonię

Po Barcelonie czas na Jagiellonię

Piłka nożna | 05 sierpnia 2013 13:47 | Hubert Błaszczyk
Deleu będzie dziś ponownie walczył z napastnikami Jagiellonii.
fot. T-Mobile Ekstraklasa / x-news
Deleu będzie dziś ponownie walczył z napastnikami Jagiellonii.

Bardzo ciekawy wieczór czeka fanów polskiego futbolu w poniedziałek. Mająca za sobą bardzo dobry występ przeciwko FC Barcelonie, Lechia Gdańsk podejmie na PGE Arenie Jagiellonię Białystok. Przyjezdni podobnie jak gospodarze grają ofensywny futbol. Bramek nie powinno więc zabraknąć.


Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok X (poniedziałek, 18:00)
Poniedziałkowy mecz będzie spotkaniem drużyn, które w każdym spotkaniu strzelały co najmniej jedną bramkę. Szykuje nam się więc niezwykle ofensywny pojedynek. Paradoksalnie Lechia nie ma, kim straszyć w ataku. Bramki dla gdańszczan strzelali bowiem dotychczas Daisuke Matsui (pomocnik) i Deleu (obrońca). W meczu przeciwko Barcelonie świetnie zagrał jednak Piotr Grzelczak. Być może będzie to spotkanie na przełamanie dla napastnika gospodarzy. W zespole Michała Probierza brak jest balansu pomiędzy atakiem, a obroną, stąd też dwa remisy. Na nic zdały się strzelane bramki, skoro rywale i tak byli w stanie doprowadzić do wyrównania.


Jagiellonia do Gdańska przyjedzie natomiast jako niepokonana drużyna w tym sezonie. Podopieczni Piotra Stokowca po dwóch kolejkach mają na swoim koncie komplet punktów. Duża w tym zasługa albańskiego napastnika, Bekima Balaja, który trafiał do siatki rywali w obu spotkaniach. Białostoczan można również zaskoczyć, co pokazał Śląsk w drugiej połowie meczu we Wrocławiu. Niewiele brakowało, żeby wrocławianie doprowadzili do wyrównania. Słabsza dyspozycja defensywy – tu należy upatrywać szans Lechii.


My stawiamy w tym pojedynku na remis 2:2.

Kategoria: Piłka nożna
Komentarze (0)