Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Tenis Tenisowe życzenia

Tenisowe życzenia

Tenis | 25 grudnia 2013 14:28 | Hubert Błaszczyk

Święta to dla jednych czas odpoczynku i oderwania od sportu, dla innych treningu i przygotowań do ciężkich zawodów. Tą drugą grupą są tenisiści, którzy już w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia zainaugurują sezon. Na kort w Abu Zabi wyjdą Ferrer z Wawrinką i Murray z Tsongą. To co prawda pokazówki, ale zawodnicy traktują je jako część przygotowań do Australian Open. Żartów już zapewne nie będzie. Nam z kolei udzieliła się świąteczna atmosfera i postanowiliśmy za pośrednictwem naszego portalu złożyć życzenia naszym zawodnikom.


Agnieszce Radwańskiej (5 WTA)
Upragnionego tytułu wielkoszlemowego, większej odporności psychicznej w kluczowych momentach spotkań i przełamania złej passy w meczach z Sereną Williams, Wiktorią Azarenką i Marią Szarapową.

 

Mariuszowi Fyrstenbergowi i Marcinowi Matkowskiemu (8 ATP)
By wytrzymali ze sobą jeszcze kilka lat i cieszyli swoją grą kibiców, wygrania turnieju wielkoszlemowego i zdobycia kilku ważnych punktów dla reprezentacji daviscupowej.


Jerzemu Janowiczowi (21 ATP)
Wdarcia się przebojem do czołowej dziesiątki rankingu ATP, braku kontuzji, wprowadzenia reprezentacji daviscupowej do Grupy Światowej i jak najwięcej chwil radości, takich jak po pokonaniu Jo-Wilfrieda Tsongi na Foro Italico.

 


Urszuli Radwańskiej (40 WTA)
Zdrowia i wyjścia z cienia starszej siostry. Również spokoju psychicznego i udanej współpracy z nowym trenerem, a przede wszystkim braku kontuzji, które w ostatnich latach mocno trapiły Ulę.

 

Michałowi Przysiężnemu (66 ATP)
Pokazania swoich wszystkich umiejętności, stabilizacji swojej gry i wejścia do czołowej 50-tki rankingu ATP – tam jest Twoje miejsce.


Łukaszowi Kubotowi (72 ATP)
Więcej zwycięstw niż porażek, większej liczby turniejów na szybkich nawierzchniach i radości z gry.

 


Katarzynie Piter (119 WTA)
Wejścia do czołowej setki rankingu WTA, udanego występu na Australian Open i szalonej radości ze zwycięstw.


Grzegorzowi Panfilowi (288 ATP)
Przygody życia i sprawieniu niespodzianki podczas zbliżającego się Pucharu Hopmana. Wzbicia się na wyższy poziom, dzięki treningom z Jerzym Janowiczem.


Kamilowi Majchrzakowi (1286 ATP)
Harmonijnego rozwoju, kilku niespodzianek w turniejach ATP i sukcesów w wielkoszlemowych juniorskich turniejach.

Kategoria: Tenis
Komentarze (0)