Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Tenis Zobacz jak powstał kort w ERGO ARENIE. We wtorek trening Janowicza! [VIDEO]

Zobacz jak powstał kort w ERGO ARENIE. We wtorek trening Janowicza! [VIDEO]

Tenis | 29 lutego 2016 22:07 | Redakcja
Argentyńczycy od niedzieli są w Polsce.
Argentyńczycy od niedzieli są w Polsce.

Pierwszy dzień tygodnia meczowego upłynął w gdańskiej ERGO ARENIE pod znakiem przygotowań i sesji treningowych. Tuż po zakończeniu niedzielnych meczów siatkówki, późnym wieczorem ekipa techniczna przystąpiła do zmiany oblicza hali. Rozłożenie kortu tenisowego zajęło niemal sześć godzin, a wszystko po to, żeby od rana zawodnicy mogli rozpocząć przygotowania do meczu.

Argentyńczycy, którzy przybyli jako pierwsi bardzo szybko zadomowili się w ERGO ARENIE. Od początku ich sesji treningowej widać było, że są w bardzo dobrej dyspozycji. To zwiastun, że mecz Grupy Światowej DAVIS CUP by BNP PARIBAS pomiędzy reprezentacją Polski i Argentyny będzie wyjątkowym tenisowym widowiskiem.

Swoje pierwsze kroki na korcie postawili również biało-czerwoni. W hali trenowali Łukasz Kubot, Marcin Matkowski, Kamil Majchrzak, Michał Przysiężny, Kacper Żuk, Adam Chadaj oraz Hubert Hurkacz. We wtorek w Gdańsku ma się pojawić Jerzy Janowicz.

Z pierwszych komentarzy zawodników wynika, że wszyscy są zadowoleni z warunków jakie zastali w Gdańsku. Przypomnijmy, że będzie to debiut ERGO ARENY w roli gospodarza meczu tenisowego Pucharu Davisa.

Kolejne treningi we wtorek. Tego dnia przedstawiciele obu reprezentacji spotkają się również z dziennikarzami na konferencjach prasowych w ERGO ARENIE.

 

Kategoria: Tenis
Komentarze (0)