Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Tenis Michał Przysiężny: Przed Pucharem Davisa rozegrałem jednego seta
Michał Przysiężny w niedzielę dobrze serwował.
fot. Wrocław Open
Michał Przysiężny w niedzielę dobrze serwował.

Michał Przysiężny: Przed Pucharem Davisa rozegrałem jednego seta

Tenis | 06 marca 2016 15:53 | Hubert Błaszczyk

- Jak widać Argentyna nie była do ogrania, ale jakbym chociaż tydzień, dwa tygodnie wcześniej zaczął trenować to były takie szanse. Gdybym rozegrał dwa, trzy spotkania w turniejach, to byłaby inna rozmowa. Przed meczem rozegrałem jednego seta na treningu z Hubertem, którego przegrałem 1:6. Tak wyglądały moje przygotowania – mówił po spotkaniu z Leonardo Mayerem, Michał Przysiężny.

 

- Dzisiaj bardzo dobrze serwowałem przez dwa sety, ale zdarzały mi się takie spotkania. Nie byłem tym zaskoczony, bo potrafię na takim poziomie serwować całe mecze. Od trzeciego seta odczuwałem bóle zmęczeniowe. Zaczynały mnie boleć mięśnie. Emocje zawsze opadają po każdym secie i grało się coraz gorzej – komentował Przysiężny.

 

Polski tenisista był pod wrażeniem serwisu Leonardo Mayera. Przyznał, że jeszcze nie grał z tak dobrze serwującym zawodnikiem. - Nie spodziewałem się, że będzie tak fenomenalnie serwował. W całym spotkaniu serwował 2 centymetry obok linii. Serwis robił na mnie duże wrażenie. Czegoś takiego jeszcze w życiu nie widziałem, a grałem z wieloma zawodnikami.

 

Przysiężny odniósł się również do możliwości roszad w składzie. - Kapitan opowiadał bajki. Rozmawialiśmy dwie minuty na temat meczu. Tak wyglądał wieczór.

 

Mieszkający we Wrocławiu zawodnik nie wraca do rywalizacji w turniejach. Zamierza najbliższe tygodnie spędzić na spokojnym treningu. - Wracam do domu. Będę trenował minimum 3 tygodnie. Pod względem fizycznym i tenisowo. Nie czuję się, żeby grać w turniejach. Pod koniec marca i na początku kwietnia będę chciał zacząć grać turnieje. Ranking trochę uciekł. Celem jest pierwsza setka.

 

HUBERT BŁASZCZYK
TWITTER: @hubertblaszczyk


Kategoria: Tenis
Komentarze (0)