Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Żużel Unibax ciągle walczy, zdziesiątkowana Unia Leszno

Unibax ciągle walczy, zdziesiątkowana Unia Leszno

Żużel | 24 sierpnia 2014 11:31 | Mateusz Dziopa
Spotkanie we Wrocławiu zapowiada się ciekawie
fot. Flickr
Spotkanie we Wrocławiu zapowiada się ciekawie

Dwa mecze, które muszą się odbyć oraz dwa spotkania, które powinny przynieść emocje – tak zapowiada się 13.kolejka polskiej Ekstraligi.


Pierwszym ze spotkań, w którym emocji powinno być jak na lekarstwo jest konfrontacja Falubazu i Włókniarza. Goście, którzy, jak powszechnie wiadomo mają problemy finansowe, wystawili rezerwowy skład, więc jedyną niewiadomą jest rozmiar zwycięstwa drużyny z Zielonej Góry. Początek spotkania o 16.30.


Również o 16.30 rozpocznie się spotkanie we Wrocławiu. Miejscowy Betard podejmie toruński Unibax. Gospodarze pojadą bez Taia Woffindena. Brytyjczyk zaliczył dość poważny upadek w meczu Elite League i czeka go dłuższa przerwa. W niedzielnym spotkaniu zastąpi go Troy Batchelor. Goście z Torunia z kolei pojadą w najmocniejszym składzie. Problemem może być pogoda – we Wrocławiu zapowiadane są opady deszczu.


Wielkie świętowanie awansu do fazy play-off miało odbyć się w Lesznie. Jednak po kontuzjach Nickiego Pedersena i Przemysława Pawlickiego, drużynie Byków ciężko będzie postawić kropkę nad „i” i zapewnić sobie awans. Rywalem Stal Gorzów. Kasprzak i spółka do Leszna przyjeżdżają w najsilniejszym składzie. Początek meczu o godzinie 19.


Ostatnie spotkanie w tej kolejce zapowiada się dość nudno – pogodzone ze spadkiem Wybrzeże wystawiło rezerwowy skład i Unia Tarnów może już cieszyć się z trzech punktów, pamiętając jednak o tym, że spotkanie w Gdańsku trzeba najpierw odjechać. Początek spotkania o 19.
 

Kategoria: Żużel
Komentarze (0)