Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Żużel Finał SEC w Ostrowie Wielkopolskim!
Nicki Pedersen (kask czerwony) będzie jedną z gwiazd SEC.
fot. Marcin Karczewski / Superstar.com.pl
Nicki Pedersen (kask czerwony) będzie jedną z gwiazd SEC.

Finał SEC w Ostrowie Wielkopolskim!

Żużel | 22 grudnia 2014 11:19 | Redakcja

Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu w 2015 roku odbędzie się 19 września w Ostrowie Wielkopolskim. O podpisaniu umowy z miastem poinformowano na niedzielnej oficjalnej prezentacji ostrowskiej drużyny.


To kolejna wielka impreza organizowana przez ostrowski klub. Po Grand Prix Challenge, Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów i meczach międzypaństwowych Polska-Rosja i Polska-Australia przyszedł czas na Indywidualne Mistrzostwa Europy. Finał Speedway European Championships to wielkie święto zarówno dla zawodników, jak i włodarzy miasta. Najlepsi żużlowcy Europy, z mistrzem Europy, Emilem Sajfutdinowem, trzykrotnym mistrzem świata, Nicki Pedersenem na czele, z pewnością przyciągną na trybuny wielu fanów speedwaya.


Organizacja finału Speedway European Championships to dla miejscowego klubu wielkie wyróżnienie, za które w trakcie przemówienia dziękował prezes Ostrovii, Mirosław Wodniczak.


Miasto będzie miało również szansę zaprezentować się w stacji Eurosport, która przeprowadzi bezpośrednią transmisję do 71 krajów na całym świecie. Początek zawodów, 19 września o godzinie 19.00.

 

Sprzedaż biletów na finałową rundę SEC rozpocznie się w lutym, po oficjalnej konferencji prasowej, na której organizatorzy podają więcej szczegółów dotyczących imprezy.


Kategoria: Żużel
Komentarze (0)