Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Żużel Rosja faworytem SBPC?

Rosja faworytem SBPC?

Żużel | 09 lutego 2015 18:54 | Redakcja
Emil Sajfutdinow (z lewej) i Artiom Łaguta (z prawej)
fot. inf. prasowa
Emil Sajfutdinow (z lewej) i Artiom Łaguta (z prawej)

Kolejna reprezentacja odkryła karty na pierwszy turniej z cyklu Speedway Best Pairs Cup. 28 marca w Toruniu, Rosjanie wystartują w nieco innym składzie, niż przed rokiem. Aleksandra Loktajewa zastąpi bardzo doświadczony Grigorij Łaguta. Czy bracia Łagutowie i Emil Sajfutdinow będą w stanie powalczyć o zwycięstwo?!


Emil Sajfutdinow to obecny indywidualny mistrz Europy. We wspaniałym stylu zakończył rozgrywki SEC i odebrał puchar za triumf w tamtych zawodach. Poprzedni rok spędził w Toruniu, a co za tym idzie, doskonale poznał tajniki MotoAreny. Dusza sportowca, zawsze walczy do końca, uwielbia motocross, zakochany w Sankt Petersburgu.


- Zawsze walczymy o zwycięstwo. Jeździ się po to, aby wygrywać. Wróci do naszej ekipy Grigorij Łaguta, więc myślę, że będziemy z powodzeniem walczyć o pierwsze miejsca - mówi Indywidualny Mistrz Europy 2014, Emil Sajfutdinow.


Jego partnerem będzie Grigorij Łaguta, czyli jeden z najbardziej widowiskowo jeżdżących żużlowców na świecie. Jego akcje wprawiają kibiców w drżenie serca, walka na łokcie o każdy centymetr toru doprowadza rywali do białej gorączki. Większą część poprzedniego sezonu Grisza stracił z powodu kontuzji, ale kiedy wrócił, ponownie rozpalał kibiców swoimi ułańskimi szarżami.


Dwójkę rodaków wspierać będzie młodszy brat Grigorija, Artiom, zawodnik GKM Grudziądz. W zeszłym roku w Toruniu, "Sborna" straciła szansę na walkę o finał przez prosty błąd. Artiom i Emil zamienili się kaskami, co oznaczało automatyczne wykluczenie z wyścigu.


Organizatorzy cyklu Speedway Best Pairs Cup przygotowali bardzo atrakcyjne ceny biletów na zawody, które inaugurują międzynarodowe rozgrywki na żużlu w sezonie 2015. Najtańsze wejściówki można nabyć już od 15 złotych! Bilety dostępne są między innymi za pośrednictwem serwisu eventim.pl.

 

28 marca 2015 roku - MotoArena Toruń:

strefa niebieska, bilet normalny 40 PLN / bilet ulgowy 25 PLN
strefa zielona, bilet normalny 30 PLN / bilet ulgowy 15 PLN
strefa czerwona, bilet normalny 150 PLN
bilet VIP 650 PLN


Bilety można nabyć również w punktach sprzedaży Eventim w całej Polsce (m.in. salony Empik, Media Markt, Saturn).

Kategoria: Żużel
Komentarze (0)