Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Żużel Jerzy Szczakiel: Cieszyłbym się z wygranej Kasprzaka
Jerzy Szczakiel
fot. mat. prasowy
Jerzy Szczakiel

Jerzy Szczakiel: Cieszyłbym się z wygranej Kasprzaka

Żużel | 15 kwietnia 2015 10:26 | Redakcja

Legenda polskiego żużla liczy na dobry występ polskich zawodników podczas LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland na Stadionie Narodowym.


Już w najbliższą sobotę na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. Przy tej okazji udało nam się porozmawiać z Jerzym Szczakielem, pierwszym polskim żużlowym Mistrzem Świata, który jest przekonany, że impreza okaże się wielkim sukcesem.

 

– To będzie bardzo ciekawa impreza dla publiczności, ponieważ zawodnicy, którzy będą tam jeździć, będą się chcieli pokazać z jak najlepszej strony. Kibice będą też ciekawi, bo będzie to pierwsza żużlowa impreza na Stadionie Narodowym po jego wybudowaniu. Sam cieszę się, że zobaczę ten nowy stadion - mówi Szczakiel.

 

Legendarny zawodnik wspomina również swój występ na Stadionie Dziesięciolecia w 1985 roku, a także podkreśla, że bardzo liczy na dobry występ polskich zawodników, szczególnie Krzysztofa Kasprzaka. – Życzę mu sukcesów ponieważ znam jego ojca i wspólnie się z nich cieszymy. Bardzo bym się cieszył, gdyby Krzysztof wygrał w Warszawie, bo byłaby to atrakcja na cały świat.

 

Kategoria: Żużel
Komentarze (0)