Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Żużel Pożegnanie Tomasza Golloba z cyklem SGP

Pożegnanie Tomasza Golloba z cyklem SGP

Żużel | 17 kwietnia 2015 15:39 | Redakcja
Stadion Narodowy jest gotowy na przyjęcie zawodników.
fot. mat. prasowy
Stadion Narodowy jest gotowy na przyjęcie zawodników.

Podczas LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland Tomasz Gollob będzie oficjalnie żegnał się z cyklem Grand Prix. Zawody rozpoczną się o godzinie 19.00, a ceremonia pożegnania została ostatecznie zaplanowana po dekoracji zwycięzców.


W związku z tym kibice proszeni są o zabranie ze sobą na Stadion Narodowy smartfonów, aby robić zdjęcia, a błysk 53 tysięcy fleszy rozświetli pożegnania Tomasza Golloba przy zgaszonych światłach na Stadionie Narodowym.

- Jutro święto dyscypliny, kibiców, którzy przyjadą i będą kibicować. Jest to niespotykana rzecz, na pięknym Stadionie Narodowym, na którym odbędzie się pierwszy w tym roku turniej Grand Prix. Jest to rzecz niesamowita
– powiedział Tomasz Gollob.


- Są emocje?
– pytamy Golloba. - Emocje są sportowe, ponieważ chciałbym dobrze pojechać dla siebie, ale przede wszystkim dla kibiców. Z drugiej strony mocje są wyważone i na dość normalnym poziomie. Nie mogę pozwolić sobie na błąd. Uważam, że jest to początek wielkiego żużla w Warszawie. Jest to piękny stadion, więc dlaczego by nie miał się tutaj odbywać żużel – odpowiada Gollob.

Kategoria: Żużel
Komentarze (0)