Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Żużel Polacy ogłosili skład na Esbjerg!

Polacy ogłosili skład na Esbjerg!

Żużel | 05 maja 2015 09:58 | Redakcja
Jarosław Hampel (kask czerwony) na prowadzeniu.
fot. Marcin Karczewski / Superstar.com.pl
Jarosław Hampel (kask czerwony) na prowadzeniu.

Jarosław Hampel oraz Piotr Pawlicki ponownie będą walczyć o punkty do klasyfikacji generalnej cyklu Speedway Best Pairs Cup. Tym razem, w duńskim Esbjerg wspomagać będzie ich Krzysztof Buczkowski. Wielki finał SBPC już 9 maja!


Biało – czerwoni tracą do prowadzących Duńczyków cztery punkty i wciąż mają szansę na zwycięstwo w całym turnieju. Lider reprezentacji Polski, Jarosław Hampel zdaje sobie jednak sprawę, że o zwycięstwo na duńskiej ziemi będzie niezwykle ciężko. - Na pewno będzie ciężko, bo Dania i Rosja jest bardzo silna. To jest jednak tylko sport, z pewnością będziemy walczyć o jak najlepszy wynik dla naszej reprezentacji. Pokazaliśmy w Toruniu i Guestrow dobrą jazdę, walkę do samego końca i dwukrotnie stawaliśmy na podium. Dopóki jest szansa na zwycięstwo, a taka przecież istnieje, to zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wygrać te zawody.


Rezerwowym w ekipie Marka Cieślaka będzie zaś Krzysztof Buczkowski, który na starcie sezonu prezentuje się bardzo dobrze, co zaowocowało powołaniem do kadry na zawody w Esbjerg. „Buczek” w rozgrywkach ligowych w Polsce prezentuje dobrą i wysoką formę, więc w razie potrzeby na pewno wspomoże kolegów swoją dobrą jazdą.


Ceny biletów na Wielki Finał SBPC, Esbjerg:
Dorośli: 250 DKK
8-14: 150 DKK
0-7: za darmo
 

Kategoria: Żużel
Komentarze (0)