Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Żużel Między piłką nożną a żużlem - Daria Kabała-Malarz
Daria Kabała-Malarz podczas wywiadu z Tai'em Woffindenem.
fot. Facebook Darii Kabały-Malarz
Daria Kabała-Malarz podczas wywiadu z Tai'em Woffindenem.

Między piłką nożną a żużlem - Daria Kabała-Malarz

Żużel | 11 maja 2015 15:43 | Maciej Baraniak

O jej zamiłowaniu do piłki nożnej wiadomo nie od dzisiaj. Jednak żużel dla Darii Kabały-Malarz to wielka miłość. Swego czasu spróbowała nawet samodzielnej jazdy na motocyklu żużlowym. Elokwencja, wiedza na temat tej dyscypliny, sposób prowadzenia studio z zawodów sportu żużlowego, może być wzorem dla przyszłych absolwentów dziennikarstwa sportowego.


- Kolejnego dużego plusa zapisuję przy nazwisku Maksyma Drabika. I tak dzisiaj takich ,,Maksymów’’ w Sparcie było znacznie więcej. Świetnie wyglądał Maciej Janowski, to mnie szczególnie cieszy, bo ja nawet rozmawiając z nim , nie do końca wierzyłam w jego zapewnienia, że z kolanem jest już naprawdę wszystko dobrze, więc jak go widzę w takiej formie, to czuję się zbudowana tym bardziej, że za chwilę będzie reprezentował nas w kolejnym turnieju Grand Prix – mówi Daria Kabała-Malarz, znana i sympatyczna dziennikarka telewizyjna, stacji nc+.

 

To pani Daria zazwyczaj zadaje pytania sportowcom, trenerom. Korzystając z okazji pojawienia się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu podczas meczu PGE Ekstraligi, Betard Sparta Wrocław - GKM Grudziądz, znalazła czas i ochotę na rozmowę dla portalu SPORT4FANS. Posłuchajcie co miała do powiedzenia na temat wczorajszych zawodów.

 

 

 

Kategoria: Żużel
Komentarze (0)